Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Postprzez jbeata » 2010-10-29, 22:05

Mam 6-cio miesięczną suczkę, ale chciałabym mieć jeszcze jedną ...To jest jakaś choroba czy co ??? :-)
Pola to spełnienie moich marzeń. I jak się dostało palec to się chce więcej ;-)
Czyli, noszę się z zamiarem,aby w naszym domku były dwie suczki. Polusia miałaby towarzystwo bo Yorki które mamy traktuje jak interaktywne zabawki ;-)
Oglądam te wszystkie fotki BERNUSIÓW na forum , bywam w hodowli "Z Cichej Gorki" oraz widzę te berneńskie gromadki na wystawach i bardzo mi się chce mieć więcej. Jestem zakochana w tych pycholach ;-)
Proszę wyrażcie swoje opinie na ten temat.
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Postprzez nika » 2010-10-29, 22:10

Ja zdecydowanie polecam dwupak :lol: Katia (starsza) była wychowywana ze starszą sunią, zesztą nie Bernolką, a więc razem się raczej nie bawiły. Po śmierci naszej ukochanej Daisy, Katia zamknęła się w sobie, miała taką samą depresję, jak my. Gdy skończyła rok, przybyła do nas Lenka i Katia wyraźnie odżyła. Dziewczyny wariują razem, pilnują jedna drugiej, czasem są konflikty i zazdrość, ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :-)
Avatar użytkownika
nika
 
Posty: 1305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-06, 22:15
Lokalizacja: Bydgoszcz/las koło Białego Boru
psy: Katia (BPP), Lena (BPP), Pluto (mix), Hela (mix)

Re: Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Postprzez jbeata » 2010-10-29, 22:37

Bardzo bym chciała żeby Polka miała kompana do zabaw tzw.psiaciółkę :) Ja bawię się z nią,chodzimy na spacer,przytulamy się,pieścimy,walczymy ze szmatą ,szkolimy się,itd. ale ja człowiek jestem i choć tak bardzo Ją kocham...to nie to samo.
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Postprzez nika » 2010-10-29, 22:39

Dlatego polecam dwupak :-D . Tylko musisz się liczyć z zazdrością, trzeba umiejętnie dawkować pieszczoty na dwa fronty :lol:
Avatar użytkownika
nika
 
Posty: 1305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-06, 22:15
Lokalizacja: Bydgoszcz/las koło Białego Boru
psy: Katia (BPP), Lena (BPP), Pluto (mix), Hela (mix)

Re: Kiedy nabyć następnego Bernusia?

Postprzez jbeata » 2010-10-29, 22:52

To znam, bo mam dwa malutkie psiaczki i wiem o co chodzi. Mam dwie ręce i robie co mogę :-)
Staram się aby każdy psiak czuł się wyjatkowy!
Każdemu poświęcam z osobna czas aby go poprzytulać i ogólnie poświęcic mu absolutnie uwagę.
Choć nie ukrywam że Polka zajmuje mi teraz więcej czasu niż yorki.Ona absolutnie domaga się pieszczoch i zainteresowania w wyższym wymiarze!!! Ale dajemy z mężem radę. :mrgreen: Cieszę się bardzo że mój mąż kocha ją tak bardzo jak ja!!!
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki


Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości