Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Postprzez jarjarbinx » 2012-01-29, 15:22

Hejka!

Szykujemy się do weekendu (a w tym roku w zasadzie tygodnia) majowego na Helu. No i tutaj pojawia się problem, bo od dwóch lat staramy się znaleźć sensowny nocleg dla nas (2 os) i Kudłatego. Niestety większość kwater jak już akceptuje zwierzęta to małe. Nasz Fujin raczej mały nie jest :-D Jak słyszą, że pies waży 50 kg to mimo tłumaczeń, że jest łagodny i przyjazny twierdzą, że hodujemy potwora :sciana:
Przejrzałam już kilka tematów z forum odnośnie wakacji z psem ale niestety nic nie znalazłam.

Jeżeli ktoś zna jakiś namiar na sprawdzone noclegi w Chałupach lub okolicy (Jastarnia, Puck, ...) to będę mega wdzięczna.
Mój Berniuszek oczywiście też ;-)
Avatar użytkownika
jarjarbinx
 
Posty: 41
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-17, 15:03
Lokalizacja: Poznań/Gowarzewo
psy: "He is Fujin" z Deikowej Doliny

Re: Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Postprzez ewazoltowska » 2012-01-29, 15:36

witajcie ja prze kilka lat jeżdziłam do Chałup z bokserem /to też nie maleństwo/ bardzo sympatyczna kwatera bliziutko plaży postaram sie odszukać nr tel.jak znajdę dam na PW
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Postprzez saba&mlis » 2012-01-29, 16:02

Przejrzyj ten watek (poczatek moze byc juz nieaktualny wiec warto czytac od konca) ale o ile pamietam byly jakie namiary nad morzem
viewtopic.php?f=9&t=1458&hilit=wakacje+z+psem
lub ten
viewtopic.php?f=3&t=184&hilit=wakacje+z+psem
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba


Re: Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Postprzez jarjarbinx » 2012-04-02, 12:33

Dzięki za info. Niestety z tą akceptacją zwierząt to jest tak, że właściciele kwater piszą, że zwierzęta ok ale jak tam zadzwonisz to się okazuje, że takie do 5 kg. Walczymy z tematem trzeci rok i obdzwoniłam już chyba połowę domów w Chałupach. Pierwszego roku było jeszcze OK, bo Fujin miał 10 tygodni i ważył 10 kg. Powiedzieliśmy, że piesek jest nieduży :) Niestety z dorosłym Bernem już tak prosto nie jest.
Dostałam w każdym razie namiary na PW na kwaterę gdzie akceptują nawet duże psiaki. Miejscówka już zarezerwowana :)
Avatar użytkownika
jarjarbinx
 
Posty: 41
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-17, 15:03
Lokalizacja: Poznań/Gowarzewo
psy: "He is Fujin" z Deikowej Doliny

Re: Chałupy lub okolice nocleg z Bernem

Postprzez frappe » 2012-04-02, 12:43

To po powrocie poprosimy o namiary :) Może nam i innym się kiedyś przydarzą :)
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ


Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron