operacja

Moderator: Anirysova

Postprzez inbloom » 2007-05-28, 18:00

hihihihi widzę, że nie ja sama tworzę fanklub Brombaska :mrgreen:
a wyobraźcie sobie, że za naście dni będę mu smakołyczki pod nos podstawiać, dokarmiać, pieścić za uszkiem i generalnie będę go rozbestwiać ponad miarę :lol: no chyba, że Asia zabroni :roll:
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez saganka » 2007-05-28, 18:16

Prostuje - my podajemy to samo, co Ty, Asiu, czyli GELACAN PLUS DARLING i CHONDRO CAN, A Inbloomka podaje Bosmankowi Gelacan Fast. I jak z nia rozmawialam, to przyznala, ze tez jest zadowolona z dzialania :-)
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez inbloom » 2007-05-28, 18:29

u nas sytuacja była trochę dziwna - ale to zbyt długo by pisać - natomiast Bosmek kulał i nikt nam nie potrafił powiedzieć dlaczego :-/ Janicki, Sterna, rtg i nic, wszystko bez zmian łącznie z nadgarstkami. ale prawda jest taka, że po spacerkach w towarzystwie innych psiaków cierpiał okropnie, kulenie się nasilało. teraz mogę powiedzieć, że już problemów nie ma (odpukać w główkę Mary - bo nie jest malowana :mrgreen: ). najbardziej bałam się wyjazdu do Borówna, w końcu tyle spacerków i szaleństw co Bosmek miał tam w domku nie ma. i wierzcie lub nie, nie było płaczu, nie było żadnych problemów. decyzję podjęliśmy tak szybko jak szybko minęło to~, co nam spędzało sen z powiek. i nie żałujemy!
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Wanda » 2007-05-29, 10:28

Bardzo dziekuje za te wiadomosci (o Gelakanie) są mi wielce przydtne.
Mam nadzieje że też przyłączę sie do grona zadowolonych.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2007-05-29, 23:00

bea napisał(a):Ten Ci On- przecudnej urody Brombiarek-Szuwarek.Zapraszamy do nas ,mamy staw,też będzie mógł sobie popływać.,pobrodzić,a mamy bardzo :-D ładną trzcinkę .Buziaki dla Szanownej Mokrości.Bea i misiaki


Dziękujemy wszystkim z naszego fanklubu :-D

Brombek przeczy wszelkim gusłom, że potomkowie Aspena wody nie cierpią :-)
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez daga82 » 2008-01-21, 19:56

Vel_Pan_Rekin napisał(a):Aha - powinnam dodać, że na stronie Orlinga sa też specyfiki dla ludzi, które zaczęła brać moja mama, bo miała problemy z ruchomą łękotką czy rzepką (nigdy nie pamiętam) i jej ruchowość się zwiększyła, a i nie boli....


A który z tych Galadrinków piła? Może bym zrobiła komuś bliskiemu podobny prezent ;)
daga82
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-01-19, 22:51

Postprzez saganka » 2008-01-21, 19:59

Moj maz zaczal zgodnie z tym co oni tam pisza - od kuracji Geladrink Fast. Bardzo sobie chwali. Mowi, ze czuje jak mu inaczej stawy pracuja, sa takie elastyczniejsze. Polecamy!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu kostnego i aparatu ruchowego (stawy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości