Jak długo nosić po schodach???

Moderator: Anirysova

Re: 2-letni bernuś Baster szuka domu!

Postprzez Majszczur » 2010-02-04, 23:05

Jeśli zwieracze odmówią posłuszeństwa to pampers jest jakimś rozwiązaniem.
Jeśli zwieracze działają, a psina nie może chodzić - wówczas pozostaje noszenie - bo żaden dorosły pies kontrolujący funkcje wydalania nie załatwi się w swoim gnieździe.
Przerabialiśmy noszenie Berty na 2 piętro przez ostatni miesiąc Jej życia - jak się bardzo kocha to się da radę, ale łatwo nie jest...
...a pies jest cięższy niż sunia...
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: 2-letni bernuś Baster szuka domu!

Postprzez MagdaMR » 2010-02-05, 10:18

Majszczur napisał(a):Przerabialiśmy noszenie Berty na 2 piętro przez ostatni miesiąc Jej życia - jak się bardzo kocha to się da radę, ale łatwo nie jest...

Zapewniam, że mojego Freda kochałam bardzo i opiekowalam sie nim jak moglam najlepiej, starając się zpewnić mu w chorobie jak najwyższy komfort życia. Jednak żebym nie wiem jak chciała, to bym prawie 50 kg psa na piętro nie wniosła, a przez większość czasu jestem w domu sama... :-( Fred byl bardzo dumnym samcem, do końca życia w pelni sprawnym umysłowo i konieczność załatwiania się w domu byłaby dla niego bardzo trudna. Nie chcial nawet jeść na leżąco i mimo ogromnego wysiłku stal przy misce, a ja podtrzymywałam mu zadek. Na szczęście mógl żyć godnie do konca.
Dlatego uważam, że podejmując decyzje o wzięciu psa pod swoj dach, powinniśmy zawsze dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw, uwlględniając możliwośc choroby i starczego zniedołężnienia - czyli mierzyć siły na zamiary, nie kierując się wyłącznie własnym egoizmem lub przeciwnie - współczuciem i porywem serca.
Sama miłość niestety wszystkiego nie zalatwi. :-(
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Re: 2-letni bernuś Baster szuka domu!

Postprzez Majszczur » 2010-02-05, 10:32

MagdaMR napisał(a): Sama miłość niestety wszystkiego nie zalatwi. :-(
dlatego właśnie dopisałam
Majszczur napisał(a):...a pies jest cięższy niż sunia...
:!:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu kostnego i aparatu ruchowego (stawy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości