Brak apetytu i pragnienie:(

Moderator: Anirysova

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez AT » 2009-09-03, 17:48

AniRysTeam napisał(a):
AT napisał(a):Kurcze może jednak coś jej w żołądku zalega...


Tez mi to chodzi po głowie :->

Czytałam, że czasami niektóre połknięte przedmioty nie widać na zwykłym rtg, a objawem jest właśnie brak apetytu :-?

no właśnie po to jest potrzebny kontrast. Dobrze, że jutro będziecie robić takie RTG. Kciuki mocno trzymamy.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Tess » 2009-09-03, 17:54

Trzymamy z calutkich sił!
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez starter1 » 2009-09-03, 19:54

Z całej siły zaciskamy kciuki.
Avatar użytkownika
starter1
 
Posty: 1245
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-31, 13:46
Lokalizacja: Glincz
psy: Neska(*), Tija, Ala

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Wydra » 2009-09-03, 21:03

Oby Wam się udało.Trzymamy kciuki.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Pati94 » 2009-09-03, 22:43

Trzymamy kciuki!
Avatar użytkownika
Pati94
 
Posty: 518
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-01-19, 12:21
Lokalizacja: Rzeszów
psy: Egan

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez kreska » 2009-09-04, 12:29

Nie zrobilysmy RTG z kontrastem, weci uwazaja to badanie za bezsensowne :roll: rece mi opadaja bo siedze w pracy i nie moglam byc osobiscie :evil: w badaniach krwi wyszedl niski poziom wit.B3, ktora podobno odpowiada za krzepliwosc.
Lata dodatkowo miala zrobione usg serca bo wet uslyszal odksztuszanie, ktore mu sie nie spodobalo ale usg nic nie wykazalo.
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez kreska » 2009-09-04, 12:29

Nie zrobilysmy RTG z kontrastem, weci uwazaja to badanie za bezsensowne :roll: rece mi opadaja bo siedze w pracy i nie moglam byc osobiscie :evil: w badaniach krwi wyszedl niski poziom wit.B3, ktora podobno odpowiada za krzepliwosc. Czyli mamy kolejny problem przy pobraniu wycinkow :-( Wet zmienil jednak zdanie co do podawania encortonu, woli jednak pobrac jak najszybciej wycinek. Czekamy do poniedzialku na decyzje.
Lata dodatkowo miala zrobione usg serca bo wet uslyszal odksztuszanie, ktore mu sie nie spodobalo ale usg nic nie wykazalo.
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Drixon » 2009-09-04, 12:34

ręce opadają :-(
a Ona coś je? chudnie jakoś czy trzyma wagę?
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez AT » 2009-09-04, 17:39

:shock: :shock: :shock: kurcze może pojedźcie z nią gdzieś indziej
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Busola » 2009-09-04, 18:02

a wycinek czego chce pobierać? W jaki sposób chcą pobierac? Przeciez narkoza odpada.
rtg płuc? nawet jesli cos wyjdzie to będzie wtórne moim zdaniem.
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez kreska » 2009-09-04, 20:20

Dzis zaczela sama troszke jesc:)waga jakos dziwnie w normie co rowniez dziwi lekarzy :roll:
Nie wiem gdzie mamy z nia jechac bo konsultowalo ja tyle wetow ze nie wiem co dalej :roll: To nie bylo RTG tylko Uechokardiogram serca, dzis na wizycie byl z Latka jej pancio i stad ten blad ;-) wit.B nie odpowiada za krzepliwosc tylko za cos innego ale nie wiem za co bo sie nie dodzownilam do lecznicy :roll: dzis napewno pobrali krew do ogolnego badania minn. plytki, i na krzepliwosc zeby sprawdzic czy jest wtorna czy pierwotna ale nie wiem dokladnie o co chodzilo bo mialam tylko zdana relacje ale mam nadzieje jutro dopytac :roll:
Lata dostala SPIRONOL chyba w celu usuniecia plynow.
Chca sprobowac narkozy ale po uprzednim podaniu osocza i jeszcze kilku specyfikow ale narazie konsultuja siez kim moga,dr.Niziolek obiecal skonsultowac kwestie krwi z jakas lekarka z Bialegostoku.
Ja wierze ze bedzie dobrze, musi byc i nie doposzczam innej mozliwosci :!:
Wczoraj do lecznicy podobno zglosilo sie siedem bernenczykow, w tym jeden roczny z torbielami na nerkach :shock:

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Drixon » 2009-09-04, 20:23

to świetnie że trzyma wagę !
trzymamy
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Szam » 2009-09-04, 20:35

Na krzepliwosc to idzie Vitacon, przerabiam to z Gucci. Pilnujcie morfologii, nerek i watroby.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez iwona_k1 » 2009-09-04, 21:55

http://resmedica.pl/archiwum/zdart11988.html tu o wit B3-objawy częściowo się zgadzają :roll:
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez Busola » 2009-09-04, 22:20

a czy Lata normalnie siusia? znaczy czy ilosc wypijanych płynów jest proporcjonalna do ilości siuśków. Skoro nie je, a nie chudnie to moze zatrzymywac wode w organizmie.
czy ona jakies kroplówki odstaje? Może przewodniona?
kurcze dziwne to wszystko :roll:
Latka, przestań sie juz wygłupiac i wracaj niunia do zdrowia :roll:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez kreska » 2009-09-05, 00:00

Lata trzyma wage bo na 100% jest przewodniona i gromadzi jej sie plyn w jamie brzusznej :roll: dlatego podajemy SPIRONOL, ale w dotyku to nie to samo cialko, szczegolnie czuc kregoslup no i żeberka :-(

Wlasnie jestesmy po "seansie wymiotow", ktory wygladal makabrycznie ale skutek mam nadzieje okaze sie pozytywny :!: Lata wlasnie zwrocila klebek plastikowego wlosia ze zmiotki :shock: mam nadzieje ze to jest przyczyna choc probuje sobie przypomniec kiedy mogla je pozrec /zmiotka wyglada na nienaruszona/ale dobierala sie do niej w tym samym tygodniu w ktorym przestala jesc :roll: uzylam wtedy zmiotki do zgarniecia wymiocin :roll:
To by tlumaczylo zagadke zalegania pokarmu w zoladku na badaniu USG :!: na co zwracalam uwage kazdemu wetowi a w odpowiedzi slyszalam ze to rzeczywiscie dziwne ale przyczyn trzeba szukac gdzie indziej! :roll:
Jutro z rana jade z "dowodem rzeczowym" i ciekawa jestem jak sie ustosunkuja do sprawy :roll: Mam tylko nadzieje ze nie nalozyly sie na siebie dwie przypadlosci :!:

Trzymajcie mocno kciuki :!:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez kreska » 2009-09-05, 00:02

Lata trzyma wage bo na 100% jest przewodniona i gromadzi jej sie plyn w jamie brzusznej :roll: dlatego podajemy SPIRONOL, ale w dotyku to nie to samo cialko, szczegolnie czuc kregoslup no i żeberka :-(

Wlasnie jestesmy po "seansie wymiotow", ktory wygladal makabrycznie ale skutek mam nadzieje okaze sie pozytywny :!: Lata wlasnie zwrocila klebek plastikowego wlosia ze zmiotki :shock: mam nadzieje ze to jest przyczyna choc probuje sobie przypomniec kiedy mogla je pozrec /zmiotka wyglada na nienaruszona/ale dobierala sie do niej w tym samym tygodniu w ktorym przestala jesc :roll: uzylam wtedy zmiotki do zgarniecia wymiocin :roll:
To by tlumaczylo zagadke zalegania pokarmu w zoladku na badaniu USG :!: na co zwracalam uwage kazdemu wetowi a w odpowiedzi slyszalam ze to rzeczywiscie dziwne ale przyczyn trzeba szukac gdzie indziej! :roll:
Jutro z rana jade z "dowodem rzeczowym" i ciekawa jestem jak sie ustosunkuja do sprawy :roll: Mam tylko nadzieje ze nie nalozyly sie na siebie dwie przypadlosci :!:

Trzymajcie mocno kciuki :!:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez iwona_k1 » 2009-09-05, 00:41

O jasny gwint!Super wiadomości :-) Choć to głupio brzmi to bardzo się cieszymy! :-)
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez EwaM » 2009-09-05, 00:45

Może to szczęśliwie będzie początek końca choroby :-) Kciuki trzymamy mocno za naszą prawie sąsiadkę :!:
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: Brak apetytu i pragnienie:(

Postprzez AT » 2009-09-05, 01:09

zapytaj się wetów czy ten drobiazg przypadkiem nie wyszedłby na ,,niepotrzebnym" ich zdaniem kontraście ;-) Kciuki trzymamy. A fachowość wetów mnie przeraża...
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Pasożyty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości