Szila i Tia czyli My Dream Sports Team!

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Madzia » 2010-05-02, 21:30

ale Madziu ja tak lubię sobie pomarudzić :-D

Śliczna twoja sunia naprawdę!
Avatar użytkownika
Madzia
 
Posty: 1376
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-31, 18:03
Lokalizacja: Prudnik
psy: Duży Pies Szwajcarski - Nero ; Ciapek (*)

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-03, 14:36

Dzięki :D
Wczoraj agilitowałyśmy się na majówce w Goleniowie :-D BYŁO FANTASTYCZNIE ! :-D
Obrazek
Więcej na http://szila-our-life.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-08, 22:10

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć oraz o naszych planach na jutro na blogu ;)

http://szila-our-life.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez kajrosa » 2010-05-10, 08:41

świetny, blog, super zdjęcia i rewelacyjna praca z psem :mrgreen:
Avatar użytkownika
kajrosa
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-10, 20:17
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: briard Prince, jamniczka Sonia

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-14, 22:23

http://www.youtube.com/watch?v=Ad3oOTKPDzk filmik :-D

Filmik z seminarium na którym byłyśmy 9 maja - niedzielę :-)

'' No to tak na szybkiego to było baardzo fajnie. Trochę się bałam jadąc tam w niedzielę bo to był drugi dzień seminarium i nikogo nie znałam. Ale nie potrzebnie. Wszyscy byli świetni. Z pewnością będę wspominać jako najmilszy i najlepszy wypad agilitowy z Szilotem .
Tomek jest świetnym nauczycielem, bardzo miłym i cierpliwym. Dokładnie wszystko pokazywał, jego wskazówki bezcenne. To co mi się podobało to ćwiczyliśmy dużo zmian oraz wysyłanie.Nauczyłam się na prawdę mnóstwo aż szczerze mówiąc nie spodziewałam że aż tyle się dowiem :)

Z Szili jest bardzo zadowolona dawała z siebie wszystko, świetnie biegała, przez cały dzień , bez problemów radziła sobie z zakrętami i pierwszy raz tak na prawdę mogłam sprawdzić jej wysyłanie z którego jest baardzo zadowolona :D Z początku tunel zakręcony jej się nie spodobał no bo ten taki dziwny przecież :P Ale później było ok, bez problemów. ;)

Gosia nas przez chwilę złapała więc mam nadzieje że chociaż jeden filmik będziemy mieć :) ''

Notka z bloga ;-) http://szila-our-life.blogspot.com/2010 ... -9maj.html
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Vanilla Sky » 2010-05-20, 00:07

Pięknie!! Zdjęcia super! Szilka jest taka fotogeniczna.. Ty jej tu jakieś tam sporty wymyślasz, a ona powinna zostać światowej sławy modelką.. no Madziu!! :lol: (oczywiście żartuje! :-> )

Pozdawiam Ciebie i Szilkę!!
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-20, 18:46

Oj do modelki to ona nie ma cierpliwości żeby ustać nie ruchomo dłuższą chwilę a to jakiś zapach a to się znudzi :-P

Musimy się pochwalić że cieczka mówi nam już do widzenia ! 8-) W końcu ! :roll: Znowu będą dłuugie spacerki, zabawy z psami no i treningi! :-> :mrgreen: Co prawda w tą niedzielę jeszcze jej nie biorę ale za tydzień to już na pewno :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Vanilla Sky » 2010-05-20, 21:30

hihih.. moja też do tych spokojnych raczej nie należy :-D

Co do cieczki.. gratulacje! Szila pewnie się baaaardzo cieszy! ;-)

A ja w kółko zadaje sobie pytanie : ,,CZEMU WY WSZYSCY MIESZKACIE TAK DALEKOOOOO!!!!?????" :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-20, 22:01

Wiesz nie wiem kto bardziej się z tego cieszy :-P

Wspomnienia z treningu na które powrócimy ahhh :mrgreen: Nie mogę się doczekać! :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oglądałam właśnie filmy z zawodów obi.
Stwierdziłam że my tak praktycznie nic dobrze nie umiemy z obi ba my w ogóle nic nie umiemy ! :-/ więc wybranie się na jakiekolwiek zawody było by totalną głupotą,
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez MartaD » 2010-05-20, 22:17

Szilkowa napisał(a):Stwierdziłam że my tak praktycznie nic dobrze nie umiemy z obi ba my w ogóle nic nie umiemy ! :-/ więc wybranie się na jakiekolwiek zawody było by totalną głupotą,


Szilka weź tą swoją Pancię ugryź w tyłek za takie słowa :-P
Madzia my zaczęłyśmy ćwiczyć pod kątem Obi dopiero 2 tygodnie przed pierwszymi zawodami ;-) Naprawdę to nic trudnego. Przejedź się kiedyś na takie zawody i zobacz poziom niektórych psów :mrgreen:
Jestem pewna, że dałybyście z Szilką czadu :-D
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-20, 22:30

MartaD napisał(a):
Szilkowa napisał(a):Stwierdziłam że my tak praktycznie nic dobrze nie umiemy z obi ba my w ogóle nic nie umiemy ! :-/ więc wybranie się na jakiekolwiek zawody było by totalną głupotą,


Szilka weź tą swoją Pancię ugryź w tyłek za takie słowa :-P
Madzia my zaczęłyśmy ćwiczyć pod kątem Obi dopiero 2 tygodnie przed pierwszymi zawodami ;-) Naprawdę to nic trudnego. Przejedź się kiedyś na takie zawody i zobacz poziom niektórych psów :mrgreen:
Jestem pewna, że dałybyście z Szilką czadu :-D


Marta, ale to właśnie o to chodzi nie chcę pojechać na zawody i pokazać ze tak nie może się pies zachować na zawodach :-P

Najbardziej ze wszystkie to obawiam się chodzenia przy nodze, Szila owszem chodzi na kontakcie ale dość często jest za mną, idzie trochę wolniej jak załapie moje tempo to w tedy nie ma większych problemów. Najgorzej jej jest na początku żeby wbić się w moje tempo, bo jak idę jej tempem to w tedy zwalnia :-/ Kombinuję jak tutaj z tym ale kończą mi się już pomysły.
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez MartaD » 2010-05-20, 22:37

Chciałam Cię pocieszyć, bo ja jak szłam na pierwsze zawody to byłam pewna, że wszystkie psy będą rewelacyjne a my narobimy sobie tylko wstydu :mrgreen:
Ja uważam, że jesteście tak rewelacyjne, że dałybyście radę ;-)
Co do wolnego chodzenia Szilki to nawet jak sędzia się do tego przyczepi to poleci Wam mało punktów za to, więc na razie błahostkami się nie przejmuj ;-)
Najgorsze są sytuacje gdy pies Ci wyzeruje całe ćwiczenie, jak mi raz Kessi :evil: Na waruj- zostań mucha jej zaczęła dokuczać, więc Kessi podeszła do mnie się pożalić :mrgreen: Myślałam, że ją uduszę :-P Najprostsze ćwiczenie zawaliła. No, ale na takie rzeczy nie mamy wpływu ;-)
Więc nie przejmuj się drobiazgami.....zawsze można je później doszlifować. My jesteśmy na etapie poprawiania moich błędów :-P Zresztą poprawiamy je od początku, bez rezultatu :lol:
Mam nadzieję, że się jednak skusisz na jakieś zawody i się spotkamy razem na ringu :-D
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-21, 15:20

MartaD napisał(a):Chciałam Cię pocieszyć, bo ja jak szłam na pierwsze zawody to byłam pewna, że wszystkie psy będą rewelacyjne a my narobimy sobie tylko wstydu :mrgreen:


Dzięki Marta, ale ja już taka jestem że jak wiem że coś źle wychodzi to później trudno mi uwierzyć że będzie lepiej... :oops: :->

MartaD napisał(a): uważam, że jesteście tak rewelacyjne, że dałybyście radę ;-)
Co do wolnego chodzenia Szilki to nawet jak sędzia się do tego przyczepi to poleci Wam mało punktów za to, więc na razie błahostkami się nie przejmuj ;-)
Najgorsze są sytuacje gdy pies Ci wyzeruje całe ćwiczenie, jak mi raz Kessi :evil: Na waruj- zostań mucha jej zaczęła dokuczać, więc Kessi podeszła do mnie się pożalić :mrgreen: Myślałam, że ją uduszę :-P Najprostsze ćwiczenie zawaliła. No, ale na takie rzeczy nie mamy wpływu ;-)
Więc nie przejmuj się drobiazgami.....zawsze można je później doszlifować. My jesteśmy na etapie poprawiania moich błędów :-P Zresztą poprawiamy je od początku, bez rezultatu :lol:
Mam nadzieję, że się jednak skusisz na jakieś zawody i się spotkamy razem na ringu :-D


Marta a 3 czerwca jesteście może wolne ? :-> Bo z rodzicami robimy drugie podejście do Świnoujścia ;-) :lol: Tym razem mam nadzieje że się uda :mrgreen:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez MartaD » 2010-05-21, 18:08

Dam Ci znać za jakiś tydzień, bo na razie jeszcze nie wiem :-)
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-22, 23:20

Zapraszamy na nasz blog gdzie można przeczytać recenzję ze spaceru bez cieczkowego ! ;D

http://szila-our-life.blogspot.com/2010 ... -stop.html

I 2 zdjęcia na zachętę :cool2:

Obrazek


Obrazek

MartaD napisał(a):Dam Ci znać za jakiś tydzień, bo na razie jeszcze nie wiem :-)

Oki :-)

Ale muszę powiedzieć że mój pies mnie strasznie zaskakuje :shock: Po tym gdy napisałam to o obi, usiadłyśmy razem na kocu i po prostu leżałyśmy, coś do niej poszeptałam. Dzisiaj biorę aport, smaki i nie mogę uwierzyć. Szila pierwszy raz od roku widzi drewniany aport i aportuje jak marzenie :shock: Później chodzenie przy nodze ... tutaj poległam psica idzie obok mnie i moim tempem :shock:
Moją radość słyszało co najmniej całe osiedle a co tam. BOŻE JAK JA JĄ KOCHAM ! ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Vanilla Sky » 2010-05-23, 00:35

Czyli jednak Szila wybierze się na zawody? :->

Zdjęcia śliczne! A jak to musiało wyglądać.. :lol: Madzia, zobaczysz, że w najbliższym wydaniu gazety.. hm.. (jaką tam macie?) będzie artykuł : ,, Uwaga, uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili. Wczoraj zauważono dwa straszne potwory. Wyglądały jak dwie kulki błota. Nikt nie wie skąd się wzięły na naszym terenie. Jak dotąd nie ma ofiar. Czy jest jeszcze ratunek??: ;-) Ja tylko ostrzegam! :->

Pozdrawiamy!! <cmok>, a to dla czworonożnego potworka ;-)
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-23, 17:02

Czy wybierzemy się - tego najstarsi górale nie wiedzą :-P Na razie przed nami dużo pracy ;-)
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Apcik » 2010-05-23, 17:55

Magda zlituj sie!!! Szila jest tak świetnym psem a ty tak świetnym przewodnikiem ze nie wiem nad czym wy sie tak zastanawiacie... :-?
gdyby mój chciał ze mną współpracować w 1/10 tak jak szila z tobą to byłabym w 7 niebie :cry:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez Szilkowa » 2010-05-27, 20:36

http://www.youtube.com/watch?v=jmU49kzMsuk

Dzisiaj powinnam raczej robić głównie to co teraz czyli siedzieć pod kocem ze zgrają chusteczek i tabletek no ale ileż można ? :roll:

Tak więc o to wyszłyśmy i zaprzeczyłyśmy prawom fizyki ? :mrgreen: ;-)
Czyli berneńczyk na plecach :-) :->
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Szila mój sportowy psiak :D

Postprzez MartaD » 2010-05-27, 21:16

Jesteście niesamowite :shock: :-D Jestem pod coraz większym wrażeniem :-)
Moje dziewczyny to mi co najwyżej "na głowę" wchodzą :-P
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości