Tak tady jsou vysledky z Lomnice, mozna tam jsou nejake chyby:-)
BSP, psi, tr.šteniat
15. Paiko O moj ty smutku VN
16. Doremis Zatopeck VN1 Nakr.šteňe
129.maďar? VN
BSP, psi, mladých
17. Bartholomew Valašské slunce V3
18. Edmond Bersaltyna VD
19. Emír ze Staměřic - neposouzen
20. Bašton Štrba- Vysoké Tatry VD
21. Goran Štrba- Vysoké Tatry -
22. Ördöghegyi Berni Honda V1 CAJC
23. Sebastian z Gemerskej Polomy V2
24. Tobias talisman av Hiselfoss D
25. Visper Ó Moj Ty Smutku VD4
26. Xenon from Balihara Ranch -etropium
BSP, psi, tr.stredná
27. Earl Junior z Ochoze V2
28. JrCH. Xander´s Hill Harry V3
29. Xander´s Hill Hunter VD4
30. Maglód falvi Playboy V1 CAC, Klubovy vitez
31. Solo Ó Moj Ty Smutku VD
BSP, psi, tr. otvorená
32. Aron z Waberu V
33. Atos Ó Moj Ty Smutku VD
34. Azor z Radkovo dvora -
35. Barry Štrba – Vysoké Tatry V3
36. Brutus z Beskydských kopců D
37. Cézar Econ D
38. Cupido Bankovskej Lúky VD
39. Dusty z Modrovous - nehodnocen
40. Fabian z Ipeĺskej kotliny V2 res. CAC
41. Filip Štrba – Vysoké Tatry VD
42. Herold z Ipeĺskej kotliny V4
43. Maglód falvi Orry D
44. Oskar Benco D
45. Wholy Yours Altura V1 CAC
46. Xeno z Bačovo klobúka VD
BSP, psi, tr. šampionov
47. CH. Alf z Vrbenských hrází V
48. CH. Arrakis av Milkcreek V3
49. CH. Gödy Dáriusz Kincse Christofer Jr. D
50. CH. Dino van´t Stokerybos V4
51. ICH Halaparty Berni O´Men V1 CAC
52. CH. Utah des Hautes Vernandes V2 res. CAC
BSP, psi, tr.čestná
53. CH. Kenny z Gemerskej Polomy V
BSP, psi, tr.veteránov
54. Akors Fortissimo Bona Fide VD
BSP, suky, tr.štěniat
55. Dolce Amigo Dolly VN Najkr.štěňa
56. Elis Bankovskej lúky N
57. Chelsea Queen Elsa N
58. Xander´s Hill Ivory VN2
BSP, suky, tr.dorastu
59. Elizabeth Čišena hviezda N
60. Walentina Benco N
61. Wanet Benco N
BSP, suky, tr.mladých
62. Aemmy Bermondo Bohemia -
63. Belerian valašské slunce VD2
64. Bernadetta Valašské slunce VD4
65. Dizzy z Krásné pastviny VD3
66. Gabie Martei VD
67. Gerda Štrba- Vysoké Tatry - vyloučený?
68. Greace Štrba – Vysoké Tatry VD
69. Happy Radu D
70. Ördöghegyi Berni Heni D
71. Iris Písecké hory D
72. Jamajka Sloneczko -
73. Toliana Trustful av Hiselfoss V1 CAJC
75. Twigi z Gemerskej Polomy VD
BSP, suky, tr.stredná
76. Eiko vin Inkas traum VD4
77. Erotika Queen Elsa VD
78. Eymy z Ochoze V2 res CAC
79. Jarka Cséploov dvor VD
80. Judy Cséploov dvor VD
81. Lilli Marlen Duch Wrzosowisk -
82. Oda O´Zandrina av Hiselfoss V1 CAC, Klubovy vitez, BOB, BIS
83. Jr.CH Panja Kohlenberg VD
84. Rosaura from Balihara Ranch VD3
BSP, suky, tr.otvorená
85. Patvarci nagydiófás Apolló V
86. Caira Czech Rea VD
87. Carisma Bankovskej lúky VD
88. Carla Tornádo Erben VD
89. Cassidy z Rudnianskej doliny VD
90. Connie Valašské Samoty VD
91. Dalimila z Ochoze V3
92. Donna v. Rosenthalerhof V2 res.CAC
93. JrCH. Eliška z Mokrovous V1 CAC
94. Enya van´t Beertjes Hof VD
95. Fergie Štrba- Vysoké Tatry V
96. Moira spod Hrádze D
97. Peggy Benco V4
98. Senneta´s Nightingale Singing -
BSP, suky, tr.pracovná
99. Dina Czech Rea VD1
BSP, suky, tr.šampionov
100. CH. Gucci z Diekowej doliny V4
101. ICH. Jasanka z Gemerskej Polomy V2 Res.CAC
102. CH. Nera z Gemerskej Polomy V1 CAC
103. ICH. Saxana Čierne Kráĺovstvo V3
BSP, suky, tr.čestná
104. CH. Baška Písecké Hory V1
foto Oda O´Zadrinas