przez Szam » 2008-01-28, 15:07
PSY
Kl.szcz.
505 TEDDY BEAR Duch Wrzosowisk (FCI) nie było
Kl.mł.
506 BARTHOLOMEV Valasske Slunce, doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Eur. Środk. i Wschod
508 DYZIO Cricket Twins, doskonała/excellent, lok. 2,
513 MONTARO z Lisowskiego Wzgórza, doskonała/excellent, lok. 3,
510 GEORGE van't Stokerybos, doskonała/excellent, lok. 4,
507 Certoria (FCI) CHARON, doskonała/excellent,
511 LUCKY Szumiące Knieje, doskonała/excellent,
512 MAXIMUS Tasmańska Elitte, b. dobra/very good,
509 FELIX van de Samaika, nie było
Kl.pośr.
514 B-MOL Eleuteria, doskonała/excellent, lok. 1, CWC,
521 NUGAT ARES Lisi Kąt, doskonała/excellent, lok. 2,
515 BARD z Łosiego Dworu, pies, doskonała/excellent, lok. 3,
517 DE NIRO Dextra Alite, doskonała/excellent, lok. 4,
519 JORKO Słoneczko, doskonała/excellent,
516 BOSSTON Spartańska Osada (FCI), b. dobra/very good,
520 Magnus LAMIA MATER, b. dobra/very good,
522 SZAMAN Czarna Brygada, dyskwalifikująca/disqualified,
518 GIGANTIC Queen Elsa, nie było
Kl.otw.
524 DON VITO Duch Wrzosowisk (FCI), doskonała/excellent, lok. 1, Zwyc. Eur. Środk. i
Wschod., CACIB, CWC,
525 EL CID z Ochoze, doskonała/excellent, lok. 2,
528 LOWELAS Duch Wrzosowisk, doskonała/excellent, lok. 3,
523 BEN Roza Pustyni, doskonała/excellent, lok. 4,
526 HERBATNIK Duch Wrzosowisk, b. dobra/very good,
527 KARO Szumiąca Knieja, b. dobra/very good,
529 OSKAR z Deikowej Doliny, b. dobra/very good,
Kl.Champ.
534 GUNARO Top-Berner, doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC,
532 DINO van`t Stokerybos,doskonała/excellent, lok. 2,
531 AMIGO z Bajkowej Doliny, doskonała/excellent, lok. 3,
535 NAGASAKI z Deikowej Doliny, doskonała/excellent, lok. 4,
533 FALK v. Huttin, doskonała/excellent,
530 ALLEGRO Mocny Akord, nie było
Kl.weteranów
536 CHERRY z Gemerskiej Polomy, doskonała/excellent, lok. 1,
SUKI
Kl.szcz.
539 POLLY o Mój Ty Smutku, wyb. obiecujący/very promising, lok. 1,
538 BELLE EPOQUE Kropla Nadziei (FCI), obiecujący/promising, lok. 2,
537 ANIRYS Eldegi, nie było
Kl.mł.
545 ENIGMA Berneńskie Ranczo, doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Eur.
Środk. i Wschod., Najlepszy Junior w Rasie,
542 BAJA Kujawski Czar /FCI/, doskonała/excellent, lok. 2,
548 MOKRA Tasmańska Elita, młodzieży, doskonała/excellent, lok. 3,
540 AMANDA Ada Alladiner, doskonała/excellent, lok. 4,
546 FOXY van't Stokerybos, doskonała/excellent,
549 ULTRA z Deikowej Doliny, doskonała/excellent,
541 AMBER z Lubinia Wielkopolskiego, nie było
543 DAMA Cricket Twins, b. dobra/very good,
544 EMI Dextra Alite, b. dobra/very good,
547 LADY Szumiąca Knieja, dyskwalifikująca/disqualified,
Kl.pośr.
557 TAZINE z Deikowej Doliny, lok. 1, CWC,
559 Zalaparti-Berni VENUS, doskonała/excellent, lok. 2,
552 BASMA des Hautes Vernades, doskonała/excellent, lok. 3,
555 ELITA Czereda Kusego, doskonała/excellent, lok. 4,
553 BOLIWIA Spartańska Osada (FCI), doskonała/excellent,
551 ASTI z Berneńskiej Zagrody, b. dobra/very good,
554 CORATI pod Lipami, b. dobra/very good,
556 MAJKA z Sosnowego Kręgu, b. dobra/very good,
550 AICHA Dies Maialis, nie było
558 TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss, nie było
Kl.otw.
566 ODA O'ZANDRINA av Hiselfoss, doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC,
567 OLIWIA pod Lipami, doskonała/excellent, lok. 2,
568 RITA z Deikowej Doliny, doskonała/excellent, lok. 3,
565 ODA pod Lipami, doskonała/excellent, lok. 4,
561 ALBI z Cichego Jazu, doskonała/excellent,
562 ALEXANDRETTA Tasmańska Elitte, doskonała/excellent,
564 BUFFY Cerny Baron, doskonała/excellent,
560 AKIRA z Łowickiego Księstwa, nie było
563 ASTRAJA pod Dwiema Tęczami, nie było
Kl.Champ.
571 ALISSON Mocny Akord, doskonała/excellent, lok. 1, Zwyc. Eur. Środk. i
Wschod., CACIB, CWC,
572 CYTRA Berneńskie Ranczo, doskonała/excellent, lok. 2,
569 AJRA Na Każdy Dzień, doskonała/excellent, lok. 3,
570 Belia i My ALISS, doskonała/excellent, lok. 4,
573 Sennenhund Rosii HRIZANTEMA, nie było