Sędzia Petra Junehall (S)
Berneński Pies Pasterski 68
klasa młodszych szczeniąt
443 SAURON Astrolabium WO
klasa szczeniąt
444 NOTTI MAGICHE DEL MOLINASCO lok 1 WO
445 ULIS Bernleono lok 2 WO
klasa młodzieży
446 Ambereyes`Magic CHCAGO dosk lok 1
447 BOHUN Berneńskie Ranczo dosk lok 3
448 CHUPA CHUPS Candy World bdb
449 Dikej Serce Domu db
450 JOCKER Pogońska Perła -
451 KRÓL LIR z Deikowej Doliny db
452 Liben Bern Keiptaun bdb
453 MAYBACH Berneńska Dolina dosk lok 2
454 Milbu Keanu bdb , lok 4
klasa pośrednia
455 ARAMIS Berneńska Przygoda dosk , lok 2
456 Bernerdalens NICKELBACK bdb, lok 3
457 Eiger Alpejski Sen dosk , lok 1
klasa otwarta
458 BAHIR Kraina Delhi dost
459 DUKE z Osady Osjaków bdb , lok 2
460 GIZMO świat Czterech Łap bdb 3
461 KONORO DENZEL vom Hollandhof bdb 4
462 Milbu BOLD AS BEAR dosk , lok 1 , CWC , CACIB , NDPwR , BOB
klasa championów
463 ASPEN Melle Dulcior dosk , lok 2
464 Harthin's O'Neill dosk , lok 1 , CWC , res.CACIB
465 NOBLESSE OBLIGE Duch Wrzosowisk nb
466 SABAT Czarcia Farma bdb lok 4
467 XENON Z Gorzyckiej Zagrody bdb lok 3
suki
klasa szczeniąt
468 MILLA-LU Z Północnej Polany lok 1 , WO , NSZwR
klasa młodzieży
469 BACCARA Z Gorzyckiej Zagrody dosk
470 BEHEROVKA Berneńskie Ranczo bdb
471 BUFFY Silna Drużyna db
472 COOKIE DOLL Candy World dosk , lok 3
473 ERATO Bernevirtus bdb
474 EURYDYKA Bernevirtus lok 4
475 Harthin's Que Sera Sera lok 1 , Zwycięstwo Młodzieży , NJwR ,
476 KATY Swobodne Życie nb
477 RAWENA Szlachecka Barć nb
478 SALMA Świat Czterech Łap dosk
479 SANTANA Maleństwa bdb
480 VICKY Lisi Kąt dosk ,lok 2
481 ZOLA Czar Wiosny bdb
pośrednia
482 ARIN Melle Dulcior dosk ,lok 3
483 ARROW Berneńska Przygoda dosk , lok 4
484 BONA z Tomkowej Sfory bdb
485 DEL FIGA Kraina Delhi db
486 HATYSA Nekielskie Moczary dosk
487 MELA Majowy Skarbiec dosk , lok 2
488 ROSSA Rajska Rapsodia db
489 TALISHA IN PARADISE u Źródeł Wisły dosk , lok 1
490 TUNDRA z Łowickiego Księstwa bdb
491 ZARIA Berneńskie Ranczo bdb
klasa otwarta
492 Bacardia Jak z Obrazka bdb , lok 3
493 BHANU Anirys Team
494 BONNIE Świat Czterech Łap bdb , lok 4
495 DAGA ANANAS bdb
496 GINA Stróż Zagrody dosk , lok 2
497 HEXA Swobodne Życie
498 IBANA Kamień Milowy bdb
499 JESSY Swobodne Życie dosk , lok 1
500 XITTA z Gorzyckiej Zagrody bdb
klasa championów
501 BASANTI Alpejska Kraina Szczęścia dosk ,lok 4
502 Berner-Emmas Ebony Exception dosk, lok 1 , CWC ,, CACIB , NDSwR , BOS
503 FREZJA Swobodne Życie dosk , lok 2 , res.CACIB
504 PYZA z Kudłatym Ogonkiem
505 RIPOSTA Berneńskie Ranczo dosk , lok 3
klasa weteranów
506 AURA z Księstwa Łowickiego bdb, lok 2
507 HARMONIA Berneńskie Ranczo dosk , lok 1, NWwR
Pani sędzia Petra Junehall dokładnie i rzetelnie oglądała psy , mamy również bardzo długie i szczegółowe opisy . Jak widać nie szastała ocenami doskonałymi .Stosowała pełną skalę ocen . Już przy odbiorze numerków usłyszałam ,ze dzisiaj będzie pogrom ,bo dzień wcześniej były nawet dyskwalifikacje i bardzo mało ocen doskonałych .
Oceny przy stawce zostały spisane z tablicy przy ringu , jeśli są jakieś błędy to poproszę o korektę .
Gratulacje dla wszystkich lokowanych
Szczególne brawa dla Timo za BOBa