przez Tasmanska » 2008-05-27, 11:16
Klubówka super, dziewczyny już chyba wszystko napisały, więc nie bedę powtarzac.
Pełne wyniki podane przez Zitę z forum sąsiadów:)
Kat. cislo, Ocenenie, Meno psa
Psi, trieda šteniat:
9 VN1, Naj. šteňa Bert Codeli girls
Psi, trieda dorastu
10 ---- Carron z Kytlic
11 N2 Casanova v.n. Vagabundenhutt´n
12 N1 Cavallo v.d. Vagabundenhutt´n
Psi, trieda mladých
13 V Alibaba Codeli girls
14 V Arfi Rainbow Star
15 V Caro v. Gammenthal
16 V4 Ciro Haf z Jundrova
17 --- Cuba Haf z Jundrova
18 V2 Diego de Luxe von Haus Himer
19 VD Felix Čierna hviezda
20 VD Fido Čalovské lúky
21 V Frank Čalovské lúky
22 VD Frankie Čierny hviezda
23 VD FRamon Čalovské lúky
24 D Fredy Čierna hviezda
25 V1, CAJC, KVM Galileo Čierna hviezda
26 ---- Gordon Čierna hviezda
27 V3 KIng Karlos Top Berner
28 -- preradenie, suka trieda mladých
29 V Paiko O Mój Ty Smutku
30 VD Patvarci Nagydiófás GameBoy
31 V Venyim Gyongye Snellius
32 V Zandrina´s Unesco
33 V Yetti Benco
34 --- Y´tn Benco
35 V Doremis Zatopeck
36 V Athos Rainbow Star
Pri, trieda stredná
37 V1,CAC Bartolomew Valašské slunce
38 V2,resCAC Bobby v.d. Vagabundenhutt´n
39 V3 Medves Hegyi Kimba
40 V4 Wilson benco
Psi, trieda otvorená
41 VD Azor z Radkovho dvora
42 VD Cezar Econ
43 V2,resCAC Cflying Star from Orsinas Land
44 V Fabian z Ipeľskej kotliny
45 Disk. Filip Štrba - Vysoké Tatry
46 VD Georg Tichý dvúr
47 VD Harken spor Hrádze
48 V1,CAC, Klubový Víťaz, BOB Ordoghegyi Berni Honda
49 V4 Nugat Ares Lisi Kat
50 V3 Maglód Falvo Playboy
51 V Solo O Moj Ty Smutku
52 VD Xeno z Bačovho klobúka
Psi, trieda šampiónov
53 V2,resCAC Arrakis av Milkcreek
54 --- Dino van´t Stokerybos
55 V3 El Cid z Ochoze
56 V1,CAC Sebastian z Gemerskej Polomy
Psi, trieda veteránov
57 V1, Naj. veterán Akord Fortissimo Bona Fide
58 V2 Cito zo Smizanskej Maše
59 --- Garibaldi Čierne kráľovstvo
Suky, trieda šteniat
60 VN1, Naj. šteňa Art deco Bersett
61 VN4 Happy Gowee Gasadela
62 VN2 Hexa von Unkas Traum
76 VN3 Conte Veneto Gipsy Queen - preradenie podľa veku
Suky, trieda dorastu
63 --- Amy z Cvanovho dvora
64 N4 Caramba v.d. Vagabundenhutt´n
65 VN3 Cornelie Sara Valašské Slunce
66 VN2 Gina Rudnianska dolina
VN1. Naj. dorast Oda Lisi Kat
Suky, trieda mladých
68 D Angel Mysbern
69 -- Bagheera Bermondo Bohemia
70 V Belinda Hairy Love
71 V2 Blackberry Bermondo Bohemia
72 V1,CAJC, KVM Brenda Bermondo Bohemia
73 --- Connie Haf z Jundrova
74 VD Feli z Mokrovous
75 V3 Gerda Čierna hviezda
76 preradenie do trieda šteniat, suky
77 D MillaMagia from Balihara ranch
78 D Royal Romance from Balihara ranch
28 V4 Kofie Top Berner
Suky, trieda stredná
79 V1,CAC Qeiko Roys Land Asia Anath
80 V4 Belerian Valašské slunce
81 V Belline Valašské slunce
82 V3 Barnadetta Valašské slunce
83 V Elis Bankovskej lúky
84 VD Elisabeth Čierna hviezda
85 VD Tanya z Gemerskej Polomy
87 V2,resCAC Tina z Gemerskej Polomy
88 VD Walentina Benco
89 VD Wanet Benco
134 VD Evita Peron from Orsinas Land
Suky, trieda otvorená
90 V Annika v.d. Vagabundenhutt´n
91 V Bernie z Budislavských lesú
92 V Caren Martei
93 VD Daira Čalovské lúky
94 VD Dizzy z Krásné Pastviny
95 V4 Dsunshine van´t Beertjes Hof
96 V3 Eiko von Unkas Traum
97 VD Gabie Martei
98 V Ordoghegyi Berni Heni
99 V Jessie z Hodolan
100 V Rosaura from Balihara ranch
101 V2,resCAC Sabrina z Gemerskej Polomy
102 V Sandra z Gemerskej Polomy
103 V1,CAC, Klubový víťaz Tolianna Trustful av Hiselfoss
Suky, trieda šmapiónov
104 V1,CAC B.B. Mocny Akord
105 V2,resCAC Carla Tornado Erben
106 V4 Delilah z Ochoze
107 V3 Donna v. Rosenthalerhof
108 V Jasanka z Gemerskej Polomy
109 V Kehra Lisi Kat
110 --- Oda O´Zandrina av Hiselfoss
111 V Saxana Čierne kráľovstvo
Suky, trieda veteránov
112 V1, Best veteran Venyim Gyongye Alexa
113 --- Baška Písecké Hory
114 V3 Connie Valašské Samoty
115 V2 Edita z Gemerskej Polomy
116 V4 Iowa Čierne kráľovstvo