Witam wszystkich !!

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez do_rota » 2009-05-04, 20:48

Witam,Witam!
Ciesze się że w okolicy są bernusie, ale na spacer to jeszcze kilka miesięcy będę musiała poczekać :-D
Avatar użytkownika
do_rota
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-01, 07:03
psy: berneński pies pasterski

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez do_rota » 2009-06-06, 13:47

Nasze maleństwo już jest w domu.Ma 7 i 1/2 tygodnia.Wabi się VITO .Jest słodki , ale nieco smutny po rozstaniu z mamą i rodzeństwem .Teraz muszę poszukać miejsca na umieszczenie paru jego zdjęć.
Avatar użytkownika
do_rota
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-01, 07:03
psy: berneński pies pasterski

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez Robert » 2009-06-06, 13:57

zdjęcia w galerii, zakładajcie swój wątek i wrzucajcie ile sie da maleństwa :-). Na długi spacerek faktycznie musi podrosnąć, ale na małe odwiedziny można już po okresie kwarantanny. Socjalizacja psiaka z kolegami jak najbardziej wskazana. Polecam psie przedszkole. Super sprawa.
Avatar użytkownika
Robert
 
Posty: 385
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-03, 21:53
Lokalizacja: Jawor

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez annasm » 2009-06-07, 12:58

To czekam na galerię maluszka!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez art<EMI>da » 2009-06-11, 22:37

Razem z Emi witamy kolejnych pozytywnie "zakreconych" :->
Ja pamietam doskonale pierwsza noc Emi w naszym domu (nie da sie tego zapomniec)
Przebudzila sie po 1-szej w nocy i kwilila wiec polozylem sie kolo niej na podlodze zeby ja jakos uspokoic a ona wtulila sie we mnie i zaczela ssac mi cycunia moze nic w tym dziwnego ale mam na imie Darek :lol:
I tak spalismy sobie razem w ciszy i spokoju zona na lozku a ja z psiakiem na podlodze :-)
Avatar użytkownika
art<EMI>da
 
Posty: 155
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-31, 15:09
Lokalizacja: Dobra Szczecińska
psy: Artemida

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez annasm » 2009-06-16, 16:15

Jak pierwsze dni w domku? Co słychać u maluszka?
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez do_rota » 2009-06-17, 11:21

Witam serdecznie!
Mam problem z wklejeniem zdjęć więc jeszcze ich na forum nie ma :oops:
W domu VITO zaaklimatyzował się świetni. Pierwsze dni troszkę tęsknił, nie chciał jeść ( jadł tylko z mojej ręki ), a teraz połyka wszystko co znajdzie się w misce, reaguje na swoje imię, radośnie wita domowników. Chyba nie czuje się jeszcze pewnie na dworze bo gdy jest sam w ogrodzie , to nie odchodzi od domu. Popiskuje też na spacerach poza ogród. Odwiedziliśmy weterynarza, czekamy na kolejne szczepienie. Zmartwiła nas tylko mała przepuklina, która pokazała się mu kilka dni temu. Weterynarz kazał obserwować i na razie zostawić. Pociecha z niego wielka. :-) :-)
Avatar użytkownika
do_rota
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-01, 07:03
psy: berneński pies pasterski

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-17, 11:30

z przepuklina jak u ludzi tak i u zwierzat roznie bywa:) moja siostra ma przepukline pepkowa od urodzenia i ostatnio (10 lat ma siostra) zaczela jej dokuczac:) znajomi kupili teraz goldenka i rowniez mial przepukline jednak byla ona duza wielkości orzecha i pojawiala sie nawet przy malym glaskaniu wiec przy wysliku mogly by byc problemy :)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez do_rota » 2009-06-17, 11:51

Myślę że odczekamy te dwa miesiące i wtedy będzie trzeba podjąć decyzję. Na radzie masujemy i się chowa.
Avatar użytkownika
do_rota
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-01, 07:03
psy: berneński pies pasterski

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-17, 14:36

jeśli jest mala to może to pomóc:) a psa nie ma co na zapas ciąć:) czekamy na fotki:)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez 4mala » 2009-06-18, 10:35

Witam serdecznie. Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć do grona świerzo upieczonych opiekunów Bernusiów i czasem podpytać się o radę ? :-)
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez do_rota » 2009-06-27, 21:19

Witam bardzo serdecznie!
No niestety rad to ja sama strasznie potrzebuję , świeża też jestem :-D :-D :-D
Ale chętnie poczytam o początkach innych bernusiów.
Avatar użytkownika
do_rota
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-01, 07:03
psy: berneński pies pasterski

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez 4mala » 2009-06-28, 15:40

Witam i bardzo się cieszę, ze topik ożył. Bardzo chetnie powymieniam sie obserwacjami na temat młodych Bernusiów. Może powiem trochę o nas :). Moj pupil to 12 tyg. Vector, któr z dnia na dzień rozkręca się i zadziwia nas swoimi pomyslami na psoty. Rośnie w oczach i jest coraz cięższy do noszenia :mrgreen: Właśnie sam się zamęczył "zagryzaniem" pluszowego misia i śpi jak niemowlak :lol:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez EOL » 2009-06-28, 15:46

:-D Witamy Brata :mrgreen:
Avatar użytkownika
EOL
 
Posty: 36
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-20, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
psy: Fado (Voyager Szczęście Ty Moje)

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez 4mala » 2009-06-28, 15:55

O witam serdecznie, no to super że rodzinnie tu tez jestesmy razem :mrgreen:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez 4mala » 2009-06-28, 15:59

Jak się Fado spisuje? Olu (bo chyba dobrze rozszyfrowałam maila?) czy Fado też szaleje po jedzeniu? Wiem, ze powinny nie skakać zwg na żołądeczek ale Vectora nie da się okiełznać, nwet jeśli go ignorujemy sam sobie znajduję "robotę" i szaleje :-P . Pozdrawaim Ania
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez EOL » 2009-06-28, 16:32

Ech... Oczywiście, że szaleje po jedzeniu... :mrgreen: Chyba nigdy nie dostaje takiej głupawki jak świeżo po misce... :-/
Zrobił się ostatnio trochę mniej kłótliwy i nie jest już tak "upierdliwy" w podgryzaniu, ale też dostaje ostatnio porządną dawkę wyhasania na świeżym powietrzu, więc jak wraca do domu, od razu idzie odsypiać, chyba po prostu nie ma czasu na kombinowanie za bardzo :lol:

Je super, wylizuje miskę do ostatniego kamyczka (jesteśmy na Hills'ie), jedyny moment kiedy miał sucho-karmo-wstręt to ostatnia sobota, ale nic dziwnego, całe popołudnie w piątek obrabiał kostkę cielęcą, a jako "smakołyk" wprowadziliśmy mu kawałeczki parówki z indyka... Sama bym nie chciała patrzeć na suchą karmę po czymś takim... :lol: Ale wczoraj wieczorem "przeprosił się" z karmą i miska znów wylizana :)

W ogóle założyłam Fado galerię zdjęć w dziale "Galerii Psiaków" - jest tam kilka świeżych fotek. Wrzuć coś Vectora przy okazji, bardzo chętnie obejrzymy :)

A jak tam Wasze problemy "dywanowe"? ;-) I jeszcze jestem ciekawa czy Vector śpi na swoim posłaniu, czy sam sobie wybrał inne miejsce? Fado najchętniej śpi WSZĘDZIE tylko nie na swoim legowisku, i najchętniej wybiera miejsca, gdzie może położyć głowę na jakimś podwyższeniu - próg drzwi... rama od roweru do ćwiczeń :mrgreen: , waga łazienkowa... :lol:

Pozdr! Ola
Avatar użytkownika
EOL
 
Posty: 36
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-20, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
psy: Fado (Voyager Szczęście Ty Moje)

Re: Witam wszystkich !!

Postprzez 4mala » 2009-06-28, 17:10

Znalazłam Twoj topik o Szczęściarzach i już się zameldowałam oczywiście.

Vector, mam nadzieję, że swoje dni strachów ma już za soba i teraz szczenięca ciekawość wygrywa. Akurat ma atak ADHD, jezyk już po same łapy ale gania dalej, upodobał sobie grzejnik i naprzemiennie go liże lub stara się ugryźć :roll: .

Co do sprawa "dywanowych" starmy sie go baczniej obserwować by zdążyć ale bywa różnie. Sukcesem jest już to, że sam stara się wychodzić na taras więc już jest bliżej do trawki niż z dywanu :mrgreen:

Vector poczatkowo miał posłanie u nas w sypialni ale zabardzo go interesowała i smakowała nóż od łóżka ;-) , więc został weksmitowany do kuchni. A sypai tak naprawdę gdzie popadnie, czasem na posłaniu lub na kafelkach bo chlodniej ale najczęściej tam gdzie my jestesmy w nocu po drzwiami sypialni :oops:

A na apetyt tez nie nażeka teraz jest na Royalu z Purina Pro Plan, a za jablko sprzedal by duszę :mrgreen:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości