Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez meggy » 2012-11-28, 17:24

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Majszczur » 2012-11-28, 17:41

baksak napisał(a): Jestem już zdrowy, ale co mi z tego, skoro mam chorego Kudłatego...
Znaczy tak w ogóle, to nic mu raczej nie jest. Myślę nawet, że mocno ściemnia, żeby wzbudzić litość w Borsuku... ;>
och jakże to znajome. U nas Pańcio generalnie jest zdrowy jak byk, a niech tylko Majszczurową dopadnie jakieś mega choróbsko, Pancio natychmiast w trybie awaryjnym zaczyna obumierać (przy temp 36,6 +/- 1) . Czasem mam wrażenie, że to tak jak w pewnym plemieniu pierwotnym z czarnego lądu - kobieta pod koniec dziewiątego miesiąca ciąży idzie samotnie w las, raz-dwa rodzi dziecko, szybko się ogarnia i w te pędy wraca do wioski (zbierając jeszcze po drodze chrust w gigantyczny wór na plecach i przywleka go do wioski), w której w tym samym czasie jej małżeńska połówka rozpaczliwie wyje i zwija się w bólach porodowych, a cała społeczność plemienna asystuje nieszczęśnikowi w tym bolesnym przeżyciu ;>
Jak widać bez względu na szerokość geograficzną i stopień ucywilizowania zwyczaje plemienne pozostają niezmienne od wieków...
edit: jak sobie Majszczurowa o tym pomyślała, że i u Was działa to w ten sam sposób i dodała jeszcze do tego wizualizację kuchni po wizycie Kudłatego to rzeczywiście podziałało zbawiennie na symetrię oblicza :->
Ostatnio edytowano 2012-11-28, 17:49 przez Majszczur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2012-11-28, 17:48

marieanne, elmo: Lista czynności od których by się chciał wymigać Kudłaty jest baaardzo długa. Chyba lepiej było by wymienić od czego się nie miga. Ale to łatwe do odgadnięcia... ;>
Każdy kto przebywa w obecności Borsuka igra z ogniem. Myślałem, że to wiecie... no, że próbowaliście już wszystkiego: skoków na bungee, rosyjskiej ruletki, wizyty w polskim parlamencie, polowania na niedźwiedzie z plastikowym widelczykiem... i teraz pora na Borsuka <szok>

meggy: A babcia to niech się tam nie naśmiewa w kącie, tylko pakuje stado w samochód i też przyjdzie! Dzień wnuczka już był w tym roku, urodziny też, a ja jakoś nie pamiętam, żeby mnie babcia odwiedziła... :(

majszczur Kudłaty mi się tu żachnął, że on miał 36,9. Zatem niebezpiecznie zbliżył się do 37. A to jest zaznaczone na termometrze na czerwono i znaczy, że sprawa jest poważna! Mówi też, że takie seksistowskie uwagi są krzywdzące :mrgreen:
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Majszczur » 2012-11-28, 18:08

Ależ jakie seksistowskie :shock: gdzieżbym śmiała <wow> ja jestem niemal prawie zupełnie pewna, że Kudłaty robi to z wielkiej jak bezmiar oceanu głębokiej miłości, znaczy tak dogłębnie utożsamia się z cierpieniem swej połowicy, że aż mu się owo cierpienie cieleśnie i namacalnie udziela, w ogóle to cud boski, że przeżył, przypuszczam że otarł się czubkiem palca u nogi o Styks ;> Borsuk absolutnie powinien paść krzyżem (niekoniecznie przed Kudłatym) i dać na mszę dziękczynną. Absolutnie!
:mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez jbeata » 2012-11-28, 20:19

<hahaha> :lol: <rotfl>
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez meggy » 2012-11-28, 20:30

Babcia ma za małe auto :lol:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez właścicielka Florka » 2012-11-29, 13:45

:lol: :lol: :lol:
właśnie doczytaliśmy o zaproszeniu, wszakże Flori też Majowy <haha>

Ale się u Was dzieje <haha> :lol: :lol: :lol:
Już chyba nic nie można dodać, prócz tego żebyście wszyscy szybko wrócili do zdrowia <haha>

<buzki> <buzki> <buzki>
Avatar użytkownika
właścicielka Florka
 
Posty: 1771
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-09, 11:46
Lokalizacja: Szczecin/ osiedle Kasztanowe
psy: Florek Majowy Skarbiec

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez agas » 2012-11-30, 17:18

:radocha: choroba chorobą, grunt że humorki dopisują <rotfl>
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2012-11-30, 20:01

meggy: Oj, babcia! Ściemniasz, możesz przecież wziąć część stada <tak>
A może już mnie nie kochasz? I teraz będę siedział na deszczu i zimnie, głodny... porzucony przez babcię, która mnie nie chce wcale. Samotny, opuszczony, zapomniany. <beczy>
Majszczur: Borsuk przeczytał co napisałaś! I Kudłaty został wysłany na karną ekspedycję do parku. Ze mną oczywiście <tak> . Tam jeszcze coś pomarudzał, że go boli gardło. Nawet rozdziawiał paszczę, żeby zaprezentować, że jest czerwone. Ale Borsuk był nieubłagany <tak> . Powiedział Kudłatemu, że w razie gdyby miał zamiar umrzeć na to gardło, to niech tylko chwilkę wcześniej wyśle sesemesa. Żeby mnie Borsuk zabrał do domu, a potem może się ułożyć na stercie liści i przechodzić w niebyt ;>
właścicielka Florka: no moglibyście wpaść... będę miał wybór świetnych marchewek. Moglibyśmy się namarchewkować we dwóch <haha>
agas: Humorki dopisują... głównie Kudłatemu, do rachunku... a jak mu jeszcze Borsuk naliczy karne odsteki... ;>

Kudłaty postanowił utrwalić moją pasję do ganiania piłki:

Chciałbym dodać, że było rano, ciemno, zimno i bez śniadania.
I dowiedziałem się, że mnie babcia nie kocha <beczy>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez meggy » 2012-11-30, 20:09

Oj babcia cie kocha, kocha... :love2:
Tylko ma daleko i ciągle cos do zrobienia...
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez właścicielka Florka » 2012-11-30, 20:17

Biedny Ty jesteś Experciku, ale nie daj się, bierz smycz w pyszczek, Kudłatego za fraki i już będziesz na spacerku,
a najlepiej będzie, jak Cię zabierzemy na wakacje do Szczecina, co Ty na to?? :radocha2:
U nas do okoła las, marchewek do syta, nio i poszalejesz z Floraczkiem <haha>
Poza tym urządzimy jakąś berneńską imprezkę i będzie super <hura>
Wiedz, że my o Tobie pamiętamy i Cię kochamy bardzo, choć nie poznaliśmy Cię jeszcze osobiście.

Czekamy na Ciebie <buzki>
Avatar użytkownika
właścicielka Florka
 
Posty: 1771
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-09, 11:46
Lokalizacja: Szczecin/ osiedle Kasztanowe
psy: Florek Majowy Skarbiec

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Majszczur » 2012-12-01, 01:53

baksak napisał(a): (...) Nawet rozdziawiał paszczę, żeby zaprezentować, że jest czerwone.
Opatrzności co Was skrzydłemniebieskim otacza dziękujcie, że nie czarne... podniebienie ;> wystarczy Wam jedno takie... borsucze :lol:

Film przeszył mnie dreszczem... co za ekspresja, energia, co za SZAŁ <hahaha> ... <rotfl>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Haidi » 2012-12-01, 22:17

Cieszymy sie, ze już sie lepiej czujecie! Mamy teraz fazę przyjacielskiego lizania, więc przesyłamy słodkie "lizusy" od Haiduni :) Szczególnie dla Borsuka, żeby już całkiem wydobrzał i dołączył do spacerów :radocha:
Avatar użytkownika
Haidi
 
Posty: 117
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-11-16, 22:19
psy: berneński pies pasterski

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2012-12-02, 16:46

Borsuk ma się już znacznie lepiej. Stoi teraz na balkonie i schnie po przekazaniu tego przyjacielskiego lizania. Albo może raczej zamarza ;> I na pewno Borsuk chętnie by wszystkim podziękował za troskę, gdyby nie to, że Borsuki - jak Chuck Norris - nie dziękują <bezrady2>
Zresztą właściwie to Borsuk uleczył się sam <tak> Zrobił to przy pomocy serii mikrowybuchów termojądrowych. Wszystkie było bardzo wyraźnie widać w Borsuczych oczach, kiedy odwiedziła nas Borsucza teściowa. Znaczy moja babcia. ;)
Zupełnie nie wiemy z Kudłatym jak to się dzieje, ale kiedy babcia mówi: "oj, ja TEŻ mam teraz u siebie taki bałagan..." albo "mi TEŻ ostatnio pasztet się ZUPEŁNIE nie udał" czy "mój obrus TEŻ coś mi się nie chce doprać" u Borsuka w oczach widać baaaardzo promieniotwórcze rozbłyski ;>
Ale ja tam nie narzekam. Babcia przywiozła mi marchewki <tak> część z nich zachowam na majową imprezę <tak>

Wszystkich tych, co naginają czasoprzestrzeń, żeby grawitacja przyciągnęła do nas Babcię Małgosię zachęcam do nieustawania w wysiłkach <okok>

Majszczurowa: jak Borsuk przeczytał o tym czarnym podniebieniu, to tak zazgrzytał zębami, że aż iskry poleciały. Teraz mamy powypalane dziury w ścianie... ;>
I nie ma się co ze mnie naśmiewać, przecież pisałem,że było zimno, ciemno, wilki jakieś... ;>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2012-12-07, 13:02

Zrobiła się troszkę zima <tak>



Postanowiłem troszkę poćwiczyć z tą piłką, bo wyczułem jakiś sarkazm w komentarzach ;>







Niestety wszystko było przeciwko mnie. Chyba się poddam <bezrady2>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Elmo » 2012-12-07, 18:59

Eee tam, widzę poprawę. ;>
Mam nadzieję, że jutro sobie razem pogramy. <haha>
Co do jutra, to postaramy się być około w pół do 12, OK?
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez marieanne » 2012-12-07, 19:05

Muahahahahhaa, a to się chłopak nabiegał........ :lol:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez właścicielka Florka » 2012-12-07, 19:44

Ważne, że próbujesz Experciku <brawo> Nie poddawaj się ;)
Na wszystko trzeba czasu, Floruś to dopiero całkiem niedawno polubił gumowe kółko,
teraz sam je przynosi żeby się z nim tarmosić, zrobił się o wiele szybszy i sprytniejszy ;)
A jak Ci idzie bieganie za patykiem?? Może on Cię bardziej motywuje...
Spróbuj ćwiczyć tylko z Borsukiem, albo Kudłatym, a dopiero potem niech się inni dołączają <haha>
Lub inna opcja, z kolegą, ale wolniejszym od Ciebie, szybciej od niego dogonisz piłeczkę
i w ten sposób wzrośnie Twoja pewność siebie, a potem to już każdemu dasz radę <haha>
Życzymy powodzenia :love2: :love2: :love2:
Avatar użytkownika
właścicielka Florka
 
Posty: 1771
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-09, 11:46
Lokalizacja: Szczecin/ osiedle Kasztanowe
psy: Florek Majowy Skarbiec

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez katarina1 » 2012-12-08, 15:08

No no, Expercik co raz lepiej z tą piłeczką :okok:
Avatar użytkownika
katarina1
 
Posty: 2307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-16, 13:49
Lokalizacja: KOSZALIN
psy: Lusia Spartańska Osada, Goliat (*)Spartańska Osada

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2012-12-09, 19:02

Witajcie!
Ależ mieliśmy piękną Grudniową Majówkę!
<hura> <hura> <hura>

Najpierw przyjechała do mnie moja ukochana siostra Gatta, a potem dołączyła reszta <tak>
Obrazek

Wspólne hasanie z Gaciorkiem <haha>


To my, Majowa Banda ;>
Obrazek

Wreszcie spotkałem się z bratem ;)
Obrazek

I co brat, kto się lepiej borsuczy?
Obrazek

Siostry szaleją
Obrazek

To lecimy poborsuczyć
Obrazek

Dziewczyny jak zwykle
Obrazek

Małe przepychanki
Obrazek

Truchtanko lub nawet przebieżka
Obrazek

Zdjęcie grupowe, specjalnie dla babci.
Tej, co to do mnie nie chciała przyjechać... podobno ma daleko... pranie namoczone... czy coś ;>
Obrazek

W borsuczej norze absolutnie nie wolno wchodzić na kanapę... chyba, że się jest ukochanym Gaciorkiem ;>
Obrazek

Gaciorek jest bardzo dzielny. Tu oko w oko z Borsukiem ;>
Obrazek

Taka grudniowa majówka, to wspaniała rzecz. wiecie jak fajnie patrzeć ja dwunogi stoją na mrozie?
Najpierw zaczynają dreptać i się kręcić, potem sinieją, trzęsą się i dzwonią zębami.
Dalej to nie wiemy, bo nam uciekli... <bezrady2>
Żałuję tylko, że nie było wspólnego marchewkożerstwa, ale okoliczności były niesprzyjające
Szkoda też, że nie mogła do nas dołączyć Gabana i Maja. Ale mam nadzieję, że następnym razem będą, a może i inne Majowe do nas trafią? <mysli>

Ciężko było się rozstać z Gaciorkiem <beczy>
Obrazek
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości