Vector "Szczęściarz"

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez KasiaT » 2011-08-04, 13:44

Oj Anko-skakanko ]:-> sama też wiesz jak to było z prawkiem u mnie-po zrobieniu kursu musiało dojrzeć kilka lat do zakończenia tej formalności ]:->
A Twoje psowate są cudne-a jak widzę Aido utytłanego ziemia to myślę sobie,że miałby wiele wspólnych tematów z Obelixem -prace wykopaliskowe to u mnie też nr 1-ale te dziury(codziennie zakopujesz,a na drugi dzień w dalszym ciągu pojawiają się nowe)
A wracając do klatki-to przyznaj się szczerze,że Twój SZM kupił ją dla Ciebie,a nie dla Twoich grzeczniutkich czworonożnych <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-08-04, 13:55

KasiaT napisał(a):A wracając do klatki-to przyznaj się szczerze,że Twój SZM kupił ją dla Ciebie,a nie dla Twoich grzeczniutkich czworonożnych <hahaha> <hahaha> <hahaha>


A wiesz, ze w całej swojej naiwności nie pomyślałam o tym ;>
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez ani@ » 2011-08-04, 20:06

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

no po prostu cudo :love:
Avatar użytkownika
ani@
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-04, 20:54

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez ani@ » 2011-10-20, 11:33

a co słychać u białej kuleczki i tricolorka? :-D
Avatar użytkownika
ani@
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-04, 20:54

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-10-25, 20:12

Dziękujemy za wywołanie, bo faktycznie zaniedbaliśmy naszą galeryjkę a chłopaki rosną i się zmieniają :))

Na początek Vectorek, który jest już całkiem potężnym i dorosłym Vectorm (choć w porównaniu do Zenita jest "wyścigówką")

obrazek
Obrazek został zmniejszony.


obrazek
Obrazek został zmniejszony.


obrazek
Obrazek został zmniejszony.


obrazek
Obrazek został zmniejszony.

A tak zmienił nam się Koksidło- Klopsidło


obrazek
Obrazek został zmniejszony.


obrazek
Obrazek został zmniejszony.

A tak się "rozgrzewaliśmy" w Poznaniu ;-)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
mój Aniołeczek <skromny> Koks ma już kolejne zdjęcie na którym wychodzi z aureolką

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

A tak Koks cierpliwie czekał na występ Aiduszki

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

I na deser Aido, Aiduszka, Duduś który podbija serca ale i spędza sen z powiek (chłopak odkąd przestał wykopywać kwiatki przeżucił sie na buty, nauczył sie otwierać szawkę z butami i niestety robi porządki zjadając tylko skórzane buty ;> )
A tu taki niewinny w wiejskim plenerze

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
i jeszcze z Poznania gdzie Aiduszka odniósł sukcesik w szczeniaczkach (WO, 1 lokata i NSZwR :okok: )

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez Apcik » 2011-10-25, 20:25

o matulu... jakie ja tu zmiany przegapiłam :shock: :shock: wow, super :okok:
może czas pomyśleć nad zmianą nazwy galerii <faja>
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez ani@ » 2011-10-25, 20:59

Gratulacje dla Aiduszki :-D

piękne fotki Vektora
a Koksik to taki święty czy tylko na fotkach <faja>
Avatar użytkownika
ani@
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-04, 20:54

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez anula » 2011-10-25, 21:10

Gratulacje!
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez umala » 2011-10-25, 21:41

A ja tam byłam, wszystko widziałam i potwierdzam: chłopcy spisali się wspaniale :puchar:
Avatar użytkownika
umala
 
Posty: 676
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-21, 13:26
Lokalizacja: Augustów
psy: Zenit JR

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-10-26, 21:30

Apcik napisał(a):o matulu... jakie ja tu zmiany przegapiłam :shock: :shock: wow, super :okok:
może czas pomyśleć nad zmianą nazwy galerii <faja>


Masz racje tylko nie mam pomysłu na nowy tytuł galeryjki :))
ani@ napisał(a):Gratulacje dla Aiduszki :-D

piękne fotki Vektora
a Koksik to taki święty czy tylko na fotkach <faja>

Koksik odkąd jest Aiduszka przypomniał sobie, że wcale nie jest bernolem i jak przystało na mupeta zaczął włazić na kolanka i szukać lokum jak najwyżej (chłopaki mają klatki i Koks ostatnio preferuje spanie nie w klatce tylko na klatce ;>) tak więc aniołkiem czasem bywa jak śpi ]:->

Dziękujemy za gratulację jestem bardzo dumna z chłopaków i ciesze się, że odnajdują się w wystawowych realiach, bo chyba i mi się spodobało (mieliśmy szczęście spotkać hodowców od strony ojców zarówno Aiduszki jak i Koksa, co było niezmiernie miłe i sympatyczne :-D )

umala napisał(a):A ja tam byłam, wszystko widziałam i potwierdzam: chłopcy spisali się wspaniale :puchar:


Cioci Uli bardzo dziękujemy za wsparcie i towarzystwo ( i po cichu liczę, że może wyszło Ci więcej zdjęć niż nam :-/ )

Podczas naszego wyjazdu Vector był na "wakacjach" u moich rodziców razem z seniorem Bastrem, który notabene świetnie stanął na nogi po skręcie żołądka. Został dokarmiony przez moja mamę (bo przecież takie jedzenie w kulkach to mało smaczne) więc rezydent dostał ryż z kurczakiem i marchewkami, nie marudził, zapomniał, że tęsknił.
Podczas dzisiejszych odwiedzin nie omieszkał pokazać nam gdzie rodzice trzymają suchy chleb i jak można samemu się poczęstować <faja> i jaką się robi minkę by nikt nie miał wątpliwości, że on u nas to przecież taki biedny i głodem przymiera :mlotek: . Dwa dni i okazuje się, że chłopak ustawił sobie rodziców na cacy ale z wzajemnością ponieważ spytali się, kiedy znowu jedziemy na wystawę i przywieziemy Vectorka <pies> <okok>
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez Barbel » 2011-10-26, 22:11

I tak trzymać!
Chłopaki prima sort! :]
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-10-28, 20:44

Od wczoraj mamy awarie z Vectorem :-/ wczoraj rano zaczął wymiotować (a wcześniej odmówił już śniadania) ale zanim mąż wrócił z pracy to przestał, raz go pogoniło na rzadko i zaczął zachowywać się całkiem normalnie, więc pomyślelismy, że pewnie na lizał się Aiduszki sierści. Niestety byliśmy w błędzie. O 4 rano znowu zaczął wymiotować tylko woda i pianą oczywiście ja już nie poszłam spać bo pilnowała każdego jego wzdychnięcia. Ku mojemu zdziwieniu śniadanie postanowił zjeść ale z racji tego że mąż wyjeżdża na weekend i bałam się zostać na weekend bez konsultacji u wet zawieźliśmy go na kontrol. Dr podejrzewa zakażenie rotawirusem lub bakteryjne, dostał antybiotyk i leki osłonowe, mam nadzieję, że będzie już dobrze, bo napędził mi stracha. A oczywiście przy moim szczęściu zawsze coś się dzieje jak zostaję sama (co prawda do tej pory tylko mnie tyczyły te "nieszczęścia"). Trzymajcie kciuki za spokojny weekend dla Vectorka
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez umala » 2011-10-28, 21:25

Trzymaj się Vectorku :!:
Cioci i Zenuś przesyłają mizianki
Avatar użytkownika
umala
 
Posty: 676
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-21, 13:26
Lokalizacja: Augustów
psy: Zenit JR

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-10-29, 08:50

Noc przespaliśmy spokojnie ale na poranny spacerze qupal był czarno zielony (po węglu) nadal luźny ale przynajmniej już się nie wylewało pod ciśnieniem tylko że był skrzepki świeżej krwi ze śluzem :-( i też zwymiotował tym razem białym płynem (na kolację dostał ryż z kurczakiem i marchewką).
Grzecznie połkną poranna porcję leków i zjadł ryż z kurczakiem i teraz śpi ale widzę, że jest coś nie tak. Jest smutny i osowiały. Nie wiem co mu dolega, czy to ten rotawirus czy coś innego i kiedy zaczną działać leki?
Najgorsze jest to, że jestem sama uziemiona bez auta i nasza wet od jutra do środy ma zamknięty gabinet a nikomu innemu nie ufam.

Może ktoś ma pomysł jak mogłabym mu jeszcze pomóc?

Dostaje: Ulgastral 1x3 (na osłonę jelit i żołądka)
Biseptol (jako antybiotyk)
węgiel aktywny (na zahamowanie biegunki i zneutralizowanie toksyn w brzuszku).

Serducho mi się kraje jak patrzę na niego takiego biednego i nie wiem jak pomóc :cry:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez saba&mlis » 2011-10-29, 09:43

Ja nic nie umiem doradzic, ale choc kciuki potrzymam
moze postudiuj watki w dziale zdrowie viewforum.php?f=90
wydaje mi sie ze gdzies juz ktos pisal o podobnych objawach, ale nie pamietam czy chodzilo o jakas chorobe czy pies cos zjadl co mu utkwilo w zoladku.
Jak cos wyszperam to podesle
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-11-11, 19:41

Moje psy chyba poszalały i zaczynam podejrzewać jakieś "siły nieczyste" bo innego wytłumaczenia nie mam.

Ostatnio miałam szpital z Vectorm i oczywiście było to wtedy jak mąż wyjechał na zjazd a w kalendarzu była czerwona kartka. Udał nam się przetrwać i wyleczyć kawalera ale co się na stresowałam to moje.

Wczoraj w nocy mąż pojechał na kolejny zjazd a ja od godziny 24 co dnie godziny biegałam z Aiduszką bo dostał biegunki i na domiar tego rano Koks mi się zrzygał w łóżku. To jakiś obłęd. :mlotek:

Na chwile obecną na Aiduchę chyba zadziałał węgiel, bo na ostatnim spacerze już się nie załatwiał. Śniadania nie dostał a na obiad ugotowałam ryż z kurczakiem i marchewką (dobrze że wczoraj kupiłam kurczaka z myślą o sobie, ale spałaszował go Aido a ja kanapki ;> ). Popołudniu zdarzyło się jeszcze Koksowi zwymiotować, ale puki co nie piszczy do brzucha daje się dotknąć. Normalnie oszaleję, bo przecież tradycyjnie jestem sama i w kalendarzu jest czerwona kartka <wow>
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez Barbel » 2011-11-11, 20:20

Ania- chyba ci wyślę 3 czerwone wstążki..... :cwaniak:
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-11-11, 21:03

Aniu to faktycznie chyba jedyna szansa na "odczarowanie", bo niedługo mój mąż dostanie zakaz jakichkolwiek wyjazdów <faja>, tylko nie wiem jak wyeliminować czerwone kartki z kalendarza, które notabene ja uwielbiam :cwaniak:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez Barbel » 2011-11-11, 21:07

Kup taki, gdzie dni wolne beda innym kolorem niz czerwony zaznaczone ;-)
Albo jaki czosnek powieś na kalendarzu i zaklnij go i powieś przodem do ściany. Od razu. Jakem wiedźma. <faja> Adres na pw i w poniedziałek wysyłam ;-)
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Vector "Szczęściarz"

Postprzez 4mala » 2011-11-11, 23:15

To żeby nie było że się tylko żalę znalazłam dwie fotki jeszcze z wakacji na wsi (mam nadzieje, że już w przyszłe wakacje napiszę "fotki z wakacji w mieście", bo wreszcie przeprowadzimy się :-D )

Prawie cała Mafia (Aiduszka, Zenuś i Vector)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

i wygrzewające się w słońcu Klopsidło

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości