Warszawa -Klubowa - 09.09.2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Aga » 2007-09-09, 22:17

bea napisał(a):O kurcze Aga tak sie zastanawialam skad ja znam przydomek Sin Precio,no brawo dla pociechy :-D


Dziękuję Beatko - jeszcze teraz nie mogę uwierzyć. Ja za specjalnie na eksterierze się nie znam. A tu taka niespodzianka. ho ho :)
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Natka i Szisza » 2007-09-09, 22:21

Fakt- sędzia był hmmmm...dziwny, że tak to ujmę :-/ Miarką lekko nas zszokował :shock:

Ale akurat z naszej strony ringu było przeuroczo dzięki Sagance, pańci Ateny (nie pamiętam imienia :oops: ), Ani od Corteza no i oczywiście Cortezowi, którego wyściskałam na drugą stronę (płaszcz do prania :mrgreen: ). Najpiękniejsza była Keri- super przyjazny niedźwiadek :)
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Postprzez inbloom » 2007-09-09, 22:22

Agata, gratulacje!
miałam być na klubówce (i miałam nadzieję, że Cię tam spotkam) ale niestety nie ułżyło się :-/
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Roxanka » 2007-09-09, 22:25

saganka napisał(a):A ja chcialam jeszcze tylko dodac, ze bylo mi bardzo milo spotkac kochane forumowiczki - wycalowac Meggy i jej Bencia, Ule od Roxy, podtrzymywac na duchu zestresowana Anie od Corteza ;-), poznac przemila Natke od Sziszy, kibicowac wytrwale Niuskowi (te aplauzy i krzyki to ja!!) i porozmawiac bardzo owocnie z Zuza! I jeszcze pogadalam sobie z Grazka od Pokersia! I to jest ten mily akcent tej wystawy :-) Nawet pomimo deszczu. Wcale nie slodze, naprawde bylo mi baaardzo milo!!


Masz rację Kasiu, mnie też było bardzo miło spotkać forumowiczów już znajomych i poznać kilka nowych osób. Szkoda,że nie udało mi się namierzyć niektórych, ale jak już na dobre zaczęło lać, to spłynęłam do domciu. :-D
No i koniecznie zagraj w totka!!! :lol:
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Agata » 2007-09-09, 22:53

Gratulacje dla Was Wszystkich...wielka szkoda, że nie mogłam sobie pooglądać :-|
Dajcie więcej zdjęć!! :-)
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez nugatika » 2007-09-10, 00:39

ja jestem w szoku :shock:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Mł.Zw.Kl'07 suczka - Tolianna Trustful av Hiselfoss [import Norwegia]
Mł.Zw.Kl'07 pies - Tobias Talisman av Hiselfoss [import Norwegia]
Zw.Kl'07 BOB suczka - Basma des Hautes Vernades [import Francja]
Zw.Kl'07 pies - NUGAT ARES Lisi Kąt


i jestem okropnie dumna z Nugata! :mrgreen:
mimo to że schudł mi dużo przez wakacje, mimo to że wyłysiał prawie całkiem, co zresztą widzieliscie - zdobył CWC i Zw.Klubu! :-D
wczoraj na krajówce sędzina zarzuciła mi że Nugat był trymowany... ;-)
dzisiaj sędzia oceniał bardzo dokładnie, sprawdzał wszystko, czepiał sie szczegółów dosłownie, bardzo zdziwona byłam niektórymi jego decyzjami. To co zrobił z championami no to naprawde brak słów! :shock: wiele ludzi było bardzo bardzo zaskoczonych i oburzonych jego decyzją.

no a ja przyjechałam do domu i dalej nie moge w to wszystko uwierzyć.
Nugat jest moim pierwszym psem, pierwszym wystawowym, pierwszym z tytułem Zw.Klubu...
I jeszcze wygrał z Benem! A Ben jest po prostu pięknym psem, swietnym! Małgosiu gratulacje, nie dociera do mnie to wsztystko jeszcze, ze wygralismy z Twoim Beniem, byłam pewna ze to własnie on dzisiaj bedzie pierwszy! Liczyłam na jakąs lokata, po wczorajszym CWC na krajówce, ale niespodziewałam sie naprawde pierwszej.

Tata planował wyjechac z Warszawy koło 12, z planów niestety nici bo Nusiu miał inne :mrgreen: W domu bylismy dopiero o 22:30.

No i jeszcze Lisie Kąty wzieły grupe hodowlaną!

Chciałabym podziękować wszystkim bardzo serdecznie za gratulacje! Za oklaski, za piski, za dopingowanie, za atmosfere - dziewczyny jestescie boskie! :-D 8-)
ciesze sie przeokropnie ze mogłam sie z Wami znowu spotkac :-)
Agata - Ceri jest świetna, na ring sie już pchała ;-) wiec tylko czekać aż zacznie szaleć ;-)
Kasiu Sagankowa super ze znowu sie spotkałysmy, mam nadzieje, ze nastepny raz to bedzie wczesniej niz dopiero za rok na nastepnej klubówce ;-) :mrgreen:
Ewie dziekuje za smakolyki, za potrzymanie ręcznika ;-), za pożyczenie ringówki do porównania, bo swoją tak dobrze schowałam do plecaka, ze nie zdąrzyłam znaleźć :roll: Przyniosła szczescie na pewno :-) Fajnie było sie z Wami znowu spotkać, tym razem na ringu. Do zobaczenia na nastepnej wystawie! :-) buziaki dla Bostonka! :-)
i Grażynke też znalazłam! ;-) tylko nawet nie wiem jak poszło Pokerowi :roll:
i Ula mnie znalazła i Ania od Cortezia, bardzo fajnie, ze mogłyśmy w końcu choć przez chwile porozmawiać na żywo i poznać. Pozdrawiami serdecznie i przesyłamy buziaki z mokrego podkarpacia! :-)
No i Zuza, dziekuje za rozmowę, i za ciekawostki Strzyżowskie :-) ale niespodzianka! :->

bardzo bardzo chciałabym podziękować pani Renacie Kruk za mojego slicznego Nusia! gdy sędzia przyznał nam pierwszą lokate i dziewczyny za ringiem zaczęły szaleć, to aż mi łzy wzruszenia stanęły w oczach, dosłownie przez moment... :oops:

no to chyba tyle :-) jakies zdjecia mamy, ale to juz jutro, albo w tym tygodniu. W sobote po krajówce poszliśmy jeszcze pozwiedzać Warszawe, ale to juz pewnie zdjęcia wrzucę do Nuśka galeri.
Jeszcze jeden minus, to to ze czasami to naprawde była ulewa :evil: Padało okropnie :-/ Nusiu biedny siedział w namiociku cały czas. Ja mam tylko nadzieje ze sie nie rozchoruje.

No i na koniec szczere i bardzo serdeczne gratulacje dla pani Wandzi!!!
Basma sie rozszalała! super! Jest naprawde bardzo bardzo piękną sunią! :-)
uwazam ze w pełni zasłuzyła na dzisiejsze tytuły!
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez bea » 2007-09-10, 08:28

NIUSŁAWIE jestes prawdziwie WIELKI i Patriota,dzielnie obroniłes cześc polskich bernów w zalewie za :mrgreen: gramanicznych importów :mrgreen: Wielkie buziaki,w wielki slicznościowo zwycieski nochal!
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez nugatika » 2007-09-10, 08:32

dziękujemyyy :-)

Bea byłaś na wystawie?
Szkoda ze nie udało nam sie spotkać i porozmawiać.
do nastepnego razu! :-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez saganka » 2007-09-10, 08:36

Kasia, ja to jestem tak dumna z Nugata, jakbym to ja tam przynajmniej go wystawiala, albo co ;-)... Pamietam go doskonale z tamtej klubowki i juz wtedy wiedzialam, ze bedzie WIELKI. Taka intuicja :-> ;-)
Sliczny, a bedzie jeszcze sliczniejszy. No i Ty go bardzo fajnie wystawiasz.
Jeszcze raz dla wszystkich wielkie gratulacje. Wystawiac sie w taka aure, to prawdziwa sztuka!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez nugatika » 2007-09-10, 08:38

Dzięki Kasiu,
jestem Wam bardzo wdzięczna za doping i trzymanie kciuków!!!
To wszystko przez Was! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pozdrawiamy :-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez saganka » 2007-09-10, 08:47

NIe przez nas, tylko przez Ceri. Nie pamietasz, jak Niusio sie przed nia prezyl ;-) ? No i te parowki ;-)
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-09-10, 08:50

Kasieńko nie byłam,mialam znowu klopoty z autkiem,ale była moja przyjaciólka z W-wy ,wszystko mi relacjonowala , a w moim imieniu wszystkim forumkom dzielnie kibicowala!Mam nadzieje,ze mój Niusaw mi wybaczy ,ze nie byłam na jego wielkim debiucie,ale chcialam bardzo...ale Iwi głosno klaskała mu w moim zastepstwie ;-)
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Halina » 2007-09-10, 08:52

Gratuluję serdecznie!!!!!!! Kasiu Niusław piękny prezent ci zrobił. :mrgreen: Wandzia ściskam, głaskam miziam Basmę Wielkie , ogromne gratulacje dla was. :lol: :lol: :lol: . Oczywiście dla wszystkich wystawiających również gorące gratulacje. Wszystkich was całuję. Klasę championów pominę milczeniem . Myślę, że nie ma co komentować tej sytuacj :shock: :shock: :evil:

A ja właśnie pożegnałam Lunkę :cry:
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez nugatika » 2007-09-10, 09:14

taaak, Nusiu sie slicznie wystawiał na Ceri! ;-) :-P
no i te warszawskie parówki :lol:

jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za gratulacje :-)
a prezent rzeczywiscie!
nigdy bym sie nie spodziewała :-)


No nic Bea, bedą nastepne wystawy! :->
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-09-10, 09:15

Gratulacje wszystkim psiakom ;-)
Szczególnie gratuluje Basmie :!: :!:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Wanda » 2007-09-10, 09:29

Kochani, ogromnie dziękuję za gratulacje, jestem tak szcześliwa ze nie wiem jak to określić. Basma na Krajowej BOB i wczoraj na Klubowej to juz wszelkie oczekiwania moje przeszło. Do dziś jestem w wielkim szoku i szczęściu, zwłaszcza jak już wiecie łatwo zadowolić sedziego nie było.
Chcę podziękować organizatorom za przepiękne puchary, a puchar za BIS -a jest poprostu boski jeszcze takiego nie widziałam a co dopiero go mić w domku :)
Dziekuję za telefony z gratulacjami za smsy i tu na forum jesteśmy bardzo szczęśliwe i wsztstkim życzę takich emocji jak my mieliśmy wczoraj. Teraz, za chwike wsiadamy do samochodu razem z Basmą i Betką i jedziemy do Rewala na tydzień biegać po plaży i odpocząć.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez jujka » 2007-09-10, 09:34

meggy napisał(a):Witam -no coz sedziowanie bylo faktycznie bardzo kontrowersyjne !!!!!! Sedzia ganial psy z otwartej i chapionow z wieka metalowa linijka .Nawet te super spokojne nie byly "zachwycone" skulone i wystraszone unikaly "pomiarow",do tego deszcz,lejaca sie woda z namiotow. Obsluga ringu -fatalna wystawcy pomagali tlumaczyc slowa sedziego!


Meggy, no tutaj to lekko przesadziłaś! To nie była wielka, metalowa linijka, ale profesjonalne urządzenie do mierzenia wysokości psów. Jak chciałabyś to inaczej zrobić? Przy pomocy odrysowywania na kiju od szczotki?... Sędzia nikogo nie ganiał! Po prostu podchodził i mierzył. Nie rozumiem oburzenia, przecież za granicą takie pomiary są standardem. Czy ja się mylę?...

Co zaś tyczy się skulonych i wystraszonych psów, to nie zauważyłam ani jednego. Które to tak uciekały wystraszone przed pomiarem?... Może byłyśmy na różnych wystawach? ;) No fakt, pies z młodzieży został zdyskwalifikowany z powodu charakteru, ale to nie miało się NIJAK do mierzenia. Nie pozwolił się dotknąć, a nie zmierzyć. Cieszę się BARDZO, że wreszcie objawił nam się sędzia, który kładzie nacisk na charakter psa!

Mnie też jest przykro z powodu tego, co się stało. Zarówno w przypadku Atosa, jak i obu naszych championów. Zwłaszcza z powodu Equo, bo w końcu pooglądałam go sobie już jako dorosłego psa i bardzo mi się podobał! To naprawdę piękny pies! Dlatego jego pomiar zaskoczył mnie bardzo! Może on po prostu wcześniej nie był mierzony na wystawie? Czy był i wynik był zupełnie inny?

Tasmanska, nie rozumiem Twoich słów. Jak to "takie jaja to nie w klasie czempionów"? To znaczy, że jak czempion, to już nie oceniamy, tylko z góry zakładamy, że jest super hiper i decydujemy wyłącznie, który powinien dostać CACIB, a który resCACIB? Nadmienię nieśmiało, że na sobotniej wystawie krajowej obydwa czempiony zeszły z ringu z bdb!

Sędziowanie bardzo mi się podobały. Owszem, był i werdykt, który mnie zadziwił i był kompletnie niezgodny z moim gustem, ale to był werdykt sędziego, a nie mój. Opisy faktycznie były... hm... deko dziwne. Arwena ma np. wpisane "dobrze stoi"... cokolwiek to oznacza :lol: Wydaje mi się jednak, że w ringu powinien być ktoś, kto zna język, którym posługuje się sędzia!

Beata, którzy hodowcy się tak zachowywali?? Co za buraki! Ja ich niestety nie zauważyłam, Maniek też nie, choć na wystawach jest zdecydowanie bardziej przytomny, niż ja :(

Ale, ale... Teraz najważniejsze! Wandziu, OGROMNE gratulacje!!! Basma jest ŚLICZNA i baaaardzo się cieszę z jej sukcesów!!! Hip hip, HURA!!!

Gratulacje dla Kasi Nugatowej! Kasiu, tak trzymaj! Gratuluje Thurmanowi. Ho,ho! Chłopak zapowiada się fantastycznie! Gratulacje dla Toliny Tolianny av Hisselfos - najlepszego Juniora w rasie! A także dla WSZYSTKICH, którzy wytrwali mimo deszczu i zimna!!!

Podziękowania także za bernokolorowe, piękne rozetki i niepowtarzalne pucharki!!! Nie wiem, jak Wam, ale mnie się baaaardzo podobały! Dostaliśmy także przepiękną statuetkę z konkurencji o najlepszego reproduktora. Także bardzo za nią dziękujemy! Jest naprawdę wyjątkowa!

Bardzo miło było mi poznać Anię od Corteza, Grażynkę od Pokera (piątka, Grażynko!), Ulę od Roksi, Kasię od Nugata! Dzięki Dziewczyny, że miałyście zapał, żeby kopnąć mnie w kostkę!!! Ja na wystawach jestem w lekkim szoku :->
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wanda » 2007-09-10, 09:35

Wszystkim którym nie gratulowałam przy ringu czynię to teraz. Gratulacje i dziękuję za rywalizację.
Basma na podium i trofea które przywiźliśmy wczoraj:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Margo » 2007-09-10, 09:37

Witam wszystkich,
gratulacje dla wystawianych i wystawiających.
Niestety pogoda nam nie dopisała. Bardzo dziękuję, że forumowicze ciepło wypowiedzieli się o rozetach i pucharach oraz pucharach na konkurencjach finałowych dla wszystkich 4 ras szwajcarskich. Miło mi, że o 15.30 wszyscy stawili się by zaprezentować Zwycięzców Klubu ring honorowy został zaszczycony obecnością Zw. Kl aż 3 przedstawicieli w dwóch rasach, po 1 przedstawicielu z tytułem Najlepsze Szczenię, Najlepszy Junior i Najlepszy Weteran. Z frekwencji na konkurencjach finałowych wnioskuję, że jest ona raczej zbędna i chyba trzeba będzie wrócić do formy wyboru BIS w poprzedniej wersji, gdzie szwajcary wchodziły razem z molosami. Czekam na opinie w tym temacie.
Co do tłumaczenia, sędzia nie chciał żeby towarzyszył mu tłumacz na ringu, chciał sam dyktować opisy co też uczynił.
Dla uściślenia, pies w klasie młodzieży nie otrzymał tytułu Młodzieżowy Zwycięzca Klubu '07, psy w klasie championów zostały zdyskwalifikowane za wzrost poniżej dolnej granicy przewidzianej we wzorcu.
W następnym tygodniu będę dysponować wszystkimi wynikami z klubowej i krajowej, poproszę osoby z dostępem do działu wyniki o ich zamieszczenie.
Margo
 
Posty: 204
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wanda » 2007-09-10, 09:45

Tak, Margo ma rację szkoda że finaliści appenzellerów i entlebucherów nie pozostali do samego końca, Duży Szwajcar tylko jeden wtrwał, szkoda :-(
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość