Zdjecia dziewczyn macie superowe musicie miec strasznie wesolo A to przy oknie i sprawdzanie pogody czad nie moge sie na patrzec na slicznosci!!!! Mizianki dla panienek.
co za "kosmate"myśli macie a to tylko niewinna zabawa Chociaż-z drugiej strony-Nera to panna niezwykłej urody i wdzięku(a jakby tak jeszcze mniej błotko uwielbiała,to w ogóle cudo hi,hi) więc może budzić porządanie Wczoraj z czystej miłości(bo cieczki nie ma) wskoczył do niej przez wysoki płot piesek sąsiadów
U nas niestety też deszczowo ja niestety prawie cały dzień odleżyny sobie robiłam Karmel troszkę poszalał na podwórku a widzę Pannice w lesie poszalały że ho ho miło popatrzeć tylko nam żaaaaaaal
U mojego chłopaka wczoraj zawitał mały "boksiu".. 3,5 miesiąca :) chwilowo jest u mnie, bo jadę z nim na szczepienie.. Widzę, że boksie z bernami ładnie się zgrywają..