BERNEŃSKI PIES PASTERSKI (69)
sędzia: Janda Jiří (Czechy)
PSY:
1575 třída štěňat Brainy Bowie Shaggyguard Mrázková Pavla - Velmi nadějný1
1576 třída dorostu AGORIX Moravicus Thesaurus Štipčáková Eva - Velmi nadějný1
1577 třída dorostu ARAMIS Suisse Perle Illéšová Kateřina - Absence
1578 třída dorostu CAESAR Horské stráně Koliášová Helena - Nadějný4
1579 třída dorostu CORTEZ Ladyca Bern Sártová Jana - Nadějný
1580 třída dorostu HUMMER Baronnella Studený Vlastimil - Velmi nadějný2
1581 třída dorostu Titusz Mókusvölgyi Slaná Hana - Nadějný3
1582 třída mladých A'SIMIR von der Bernessehof Venclová Lucie - Velmi dobrý
1583 třída mladých BASTEN Tango Amore Solař Jindřich - Velmi dobrý
1584 třída mladých Fík Baronnella Brožová Jana - Absence
1585 třída mladých Frigo z Beskydských kopců Sýkorová Renata - Velmi dobrý
1586 třída mladých Garfield Codeli girls Kopecká Martina - Výborný1, CAJC
1587 třída mladých Romeo Queen Elsa Suliková Petra - Velmi dobrý
1588 třída mladých Sirius Black Queen Elsa Kunová Klára - Výborný
1589 mezitřída ABONNY z Popovské bukoviny Gajda Milan - Výborný2, RCAC
1590 mezitřída EDA z Beskydských kopců Peřinová Irena - Výborný4
1591 mezitřída Flavio Eleuteria Holčáková Stáňa - Výborný3
1592 mezitřída HARPER od Zlatého Roxe Kulhavá Marie - Výborný1, CAC, NV, BOB
1593 mezitřída JCh. Iver Iceman av Hiselfoss Břenková Iveta - Velmi dobrý
1594 třída otevřená BART od Annenského pramene Křížková Kateřina - Výborný1, CAC
1595 třída otevřená Elliot Clark z Peruckých lesů Teplý Vladimír - Výborný3
1596 třída otevřená CHOPPER Bakaon Sártová Jana - Absence
1597 třída otevřená KERRY z Hodolan Hrubešová Věra - Výborný2
SUKI:
1598 třída dorostu AURELIA Moravicus Thesaurus Štipčáková Eva - Nadějný
1599 třída dorostu AYWA od Bílého jelena Kešnerovi Bianka a Josef - Velmi nadějný2
1600 třída dorostu Coralie Ladyca Bern Novotná Lucie - Velmi nadějný1
1601 třída mladých ADELE von der Bernessehof Prudilová Lucie - Absence
1602 třída mladých AMOLLY Lady Nebekam Čapková Jana - Výborný
1603 třída mladých APRIL Řehoř's Fork Všestudy Tafat Václav - Velmi dobrý
1604 třída mladých BAILEYS Bern's Hell Králíčková Petra - Výborný
1605 třída mladých DAISY od Jersínského potoka Solař Jindřich - Velmi dobrý
1606 třída mladých FARAH z Beskydských kopců Mlčák Luděk - Velmi dobrý
1607 třída mladých FEA Adis Abbeba Tafat Václav - Výborný
1608 třída mladých FERRA z Beskydských kopců Židková Jana - Dobrý
1609 třída mladých GAILA z Baldoufa Gregorová Božena - Výborný
1610 třída mladých Happy Bente v.Sharel Kulhavá Marie - Výborný
1611 třída mladých HONEY Ráj na Vysočině Dydek Roman - Výborný
1612 třída mladých Cherry z Labského zátiší Mašková Lenka - Výborný
1613 mezitřída Aga pod Kříbem Tomšejová Petra - Absence
1614 mezitřída AGNESS z Popovské bukoviny Klimeš Jiří - Výborný
1615 mezitřída BRIONNY RUTH Ladyca Bern Dvořáková Jolana - Výborný
1616 mezitřída Brita z Městečka Kunová Klára - Výborný
1617 mezitřída Desert Rose from Christofland Chovancová Hana - Výborný4
1618 mezitřída DIA GRIENE Záře démantů Drdlíková Jaroslava - Výborný2, RCAC
1619 mezitřída FELICITA Vera Fortuna Jůvová Žaneta - Výborný
1620 mezitřída Gina Codeli girls Kopecká Martina - Výborný1, CAC
1621 mezitřída HAIDY BELL od Zlatého Roxe Kulhavá Marie - Výborný3
1622 mezitřída Isis z Kapky štěstí Kárník Pavel - Výborný
1623 mezitřída VICTORIA Rokada Chroboczek Anna i Ryszard - Výborný
1624 třída pracovní Angel Mysbern Hošťálková Milena - Výborný1
1625 třída pracovní Anny Mari PotteryMili Hošťálková Milena - Velmi dobrý2
1626 třída otevřená Aischa vom Othergateshof Sijková Adriana - Výborný
1627 třída otevřená ALENKA Valašský Rytíř Illéšová Kateřina - Velmi dobrý
1628 třída otevřená ANABELL Alfa Nela Opletal David - Výborný
1629 třída otevřená Atila z Mezibořských lesů Kubištová Eliška - Nadějný
1630 třída otevřená Bellinda Agnieszka Vrátník Josef - Absence
1631 třída otevřená DIVETTA z Peruckých lesů Motalíková Kristina - Výborný
1632 třída otevřená Emilly Baronnella Mašková Jaroslava - Výborný
1633 třída otevřená EMMA Bermondo Bohemia Pavlisová Kateřina - Výborný
1634 třída otevřená Lara Croft u Zródel Wisly Peřinová Irena - Velmi dobrý
1635 třída otevřená Little Jay Queen Elsa Chovancová Hana - Výborný
1636 třída otevřená Ounnie Queen Elsa Hrušáková Alexandra - Velmi dobrý
1637 třída vítězů Belinda Moravian Hurricane Horsáková Jitka - Výborný1, CAC
1638 třída vítězů CALAMITY CAYENNE Bermondo Bohemia Pavlisová Kateřina - Výborný
1639 třída vítězů COMTESA pod Radyní Sártová Jana - Výborný4
1640 třída vítězů Eglanttine von der Birnenalle Prudilová Lucie - Absence
1641 třída vítězů FIONA od Zlatého Roxe Kešnerovi Bianka a Josef - Výborný3
1642 třída vítězů HARMONIA Berneńskie Ranczo Chroboczek Anna i Ryszard - Výborný2, RCAC
1643 třída veteránů ELIŠKA z Mokrovous Pečenka Pavel - Výborný1, BOV
W minioną niedzielę nasze suki rozpoczęły sezon wystawowy
Viki bardzo ofutrzona w licznej stawce 11 suczek (ponoć najbardziej wyrównanej) dostała ocenę doskonałą z pięknym opisem, a wyłysiała przed cieczką Monia zdobyła II lokatę i resCAC przegrywając ze znaną sobie z ringów słowackich pięknie owłosioną Belindą
Jak zwykle bardzo miła atmosfera, dobre warunki i wielka stawka bernusiów - sędzia skończył ocenę o godź.14.30 (w Czechach ocena na ringach zaczyna się o 9.00).