przez Duch Wrzosowisk » 2008-04-27, 20:41
Podajemy stawkę na wystawę w Borównie.Jeżeli kogoś brakuje prosimy o wiadomość.Do zobaczenia!
FCI 45 - Berneński Pies Pasterski - Berner Sonnenhund
Psy - Rüden
Klasa szczeniąt
1. AMIGO vom Hollandhof, tricolor, 2007-08-04, 19320/XII/07, PKR w przygotowaniu (BENTLEY van den Klaverhoeve-RAMONA pod Lipami), hod. Barbara van Schaaik, wł. Barbara van Schaaik
Klasa młodzieży
2. CHUCK Tanais, tricolor, 2007-03-07, 77426/I/07, II-93044 (Kasper Maltabar-Zorka Pięć Duch Wrzosowisk), hod. Małgorzata Hałas, wł. Paweł Kiljan
3. FOREST GUM Berneńskie Ranczo, tricolor, 2007-04-22, 43112/VIII/07, II-94185 (Ch.Pl. HUCKELBERY FIN Duch Wrzosowisk-Int.Ch. Wekerlei-Nagymedve UNSCHI), hod. Klaudia i Jacek Janiszewscy, wł. K.J. Janiszewscy
4. ŁOREN KUJAWSKI CZAR, tricolor, 2007-10-30, 19324/XII/07, PKR w przygotowaniu (Kevin pod Lipami-Unia Duch Wrzosowisk), hod. Anna Bagrowska, wł. Anna Ścibich
5. TEDDY BEAR Duch Wrzosowisk, tricolor, 2007-05-07, 13115/XV/07, PKR w przygotowaniu (Huckelbery Fin Duch Wrzosowisk-Dobra Nasz Duch Wrzosowisk), hod. Józef Jankowski, wł. Katarzyna Bijałd-Mikołajewicz
6. Michaudville THRUMAN, tricolor, 2007-01-16, 1222/XLV/07, 92067 (Michaudville ISAK ZEUS SERGENT-Michaudville BERN AND BERNOIS KORA), hod. JOSE CLAVEL, wł. Bolesława Sokołowska
7. YOKOZUNA z Deikowej Doliny, tricolor, 2007-09-09, 8910/XVIII/07, PKR w przygotowaniu (EQUO v.'t Beertjes-Remy Royal z Deikowej Doliny), hod. Teresa Deik, wł. Tatiana Sokala
Klasa pośrednia
8. BACH Eleuteria, tricolor, 2006-05-03, CMKU/BSP/5301/06/06 (ERIC THE RED Dogli Antiehi Mulini-CONFETTI Duch Wrzosowisk), hod. Iwona, wł. Alena Bochova
9. Super Food ELYSIAN GARDEN SOTE, tricolor, 2006-07-25, BN-01341/06 (MAITLANDS WORD OF Super Food-Superfood RUMOR HAS IT V JENTA), hod. NAOLUKI SUZUKI, wł. NAOLUKI SUZUKI
10. LUCKY Szumiąca Knieja, tricolor, 2006-11-20, 2751/XL/06, II-90802 (KENNY z Gemerskiej Polomy-BORA Sosnowe Zacisze), hod. Wiesław Wajman, wł. Wiesław Wajman
Klasa otwarta
11. CENT Maleństwa, tricolor, 2005-05-25, 3393/XLII/05, II-84981 (CERTO z Deikowej Doliny-ASTRA z Przemożnej Chętki), hod. Piotr Luboń, wł. Maja Skmentek
12. DONATELLO Duch Wrzosowisk, tricolor, 2004-04-24, 39803/VIII/04, II-80731 (YORG VON DER HOLDERSTOCKHOHE-SENETTA`S UNFAIR NICE), hod. JÓZEF JANKOWSKI, wł. MARIUSZ SZARZYŃSKI
13. ERVIN z Lukavskych luk, tricolor, 2004-03-26, 4088/XXXVI/04, II-80224 (Ch. Pl. Unus z Kopanichy-Aura Bila obora), hod. Milada Naimanova, wł. Anna Weiss-Fober
14. KARO Szumiąca Knieja, tricolor, 2005-11-01, 7558/IX/05, II-86744 (Ch.Pl. AL ZEUS Buona Fortuna-Ch.Pl. BORA Sosnowe Zacisze), hod. Halina Jarzębska, wł. Halina Jarzębska
15. LOWELAS Duch Wrzosowisk, tricolor, 2005-06-23, 18506/XII/05, II-89605 (Ch.Dk. Sennetta's BENEFIT CALLED BEN-BABIE LATO Duch Wrzosowisk), hod. JÓZEF JANKOWSKI, wł. SŁAOMIR CZARNECKI
16. MONTARO z Lisowskiego Wzgórza, tricolor, 2006-05-24, 2665/XL/06, II-89204 (MŁCHPL , CHPL , INTCH : CHERRY z Gemerskiej Polomy-CHPL : ALPINA Echo Haiti), hod. Dorota Anyszek, wł. Przemysław Piechowiak
Klasa championów
17. DON VITO Duch Wrzosowisk Ch.PL, tricolor, 2004-04-24, 39770/VIII/04, II-80956 (Int. Ch. VDH B A Nl YORG Von Der Holdestockhohe-Ch.PL. Sennetta's UNFAIRNICE), hod. Józef Jankowski, wł. K.J. Janiszewscy
18. DRACOH van't Pachthof Ch.Pl., tricolor, 2004-10-13, 3319/XLII/04, II-83169 (Ch.B,NL., BARON van't Pachthof-BEAU van't Pachthof), hod. Cristin De Decker Van De Velde, wł. Wanda Czaplewska
19. HUCKELBERY FIN Duch Wrzosowisk Mł.Ch.PL.,CH.PL., tricolor, 2005-01-31, 72558/I/05, II-83259 (ZORBHA van't Stokerybos-QUI NON'A Duch Wrzosowisk FCI), hod. Józef Jankowski, wł. Krzysztof Kluk
Suki - Hündinnen
Klasa szczeniąt
20. WHISPER z Deikowej Doliny, tricolor, 2007-08-28, 13218/XV/07, PKR w przygotowaniu (EQUO v.'t Beerties-Royal Princes z Deikowej Doliny), hod. Teresa Deik, wł. Katarzyna Bijałd-Mikołajewicz
Klasa młodzieży
21. BANDERA Lady, tricolor, 2007-02-04, 76867/I/07, II-92048 (Bruce Sprinsteen Mocny Akord-Bora Pol-Rot), hod. Mieczysław Kowalski, wł. Paweł Rachwał
22. ENIGMA Berneńskie Ranczo, tricolor, 2007-02-10, 42507/VIII/07, II-91863 (Don Vito Duch Wrzosowisk-Dirke Berneńskie Ranczo), hod. K.& J. Janiszewscy, wł. Maria Herot
23. FAREWELL ANGELINA della Torre d'Ovarda, tricolor, 2007-02-10, 1789/XLIII/07, PKR w przygotowaniu (Newton della Torre d'Ovarda-Quiet della Torre d'Ovarda), hod. Annamaria Alfarano, wł. Olga Wiśniewska
24. GRENADA Hebenus, tricolor, 2006-12-16, 78620/I/06, PKR w przygotowaniu (Irydion Wichrowe Łąki-Ebra Hebenus), hod. Anna Ziętara, wł. Jowita Dmowska
25. POLLY o Mój Ty Smutku, tricolor, 2007-02-14, 2888/XXVIII/07, II-92182 (Ich. MAROUSSIA CROCODILE - COACH-Ch.Pl MOLLY z Góralskiej), hod. Ewelina Świerz, wł. Anna Stopka
26. PTYSIA Bier, tricolor, 2007-06-04, 43002/VIII/07, PKR w przygotowaniu (KEVIN pod Lipami-IGRA Iwbil), hod. Beata Nowicka-Jagodzińska, wł. Beata Nowicka-Jagodzińska
27. TETE A TETE Duch Wrzosowisk FCI, tricolor, 2007-05-07, 77171/I/07, II-92586 (HUCKELBERY FIN Duch Wrzosowisk-DOBRA NASZA Duch Wrzosowisk), hod. Józef Jankowski, wł. Robert Pieńkosz
28. VOGUE z Deikowej Doliny, tricolor, 2007-05-26, 1183/XLV/06, II-92871 (Ch.PL, BiH,RUS,LT EQUO v,t Beertjes Hof-Int. Ch , CH.PL, RUS,RKF, LT, JUNONA z Deikowej Doliny), hod. Teresa Deik, wł. Teresa Deik
Klasa pośrednia
29. AMANDA Ada Alladier, tricolor, 2006-06-30, 76223/I/06, II-90810 (KASPER Maltabar-SASZA Gorzowska Panorama), hod. Adam Wójcik, wł. Kamila Nowakowska
30. BAJA Kujawski Czar, tricolor, 2006-10-02, 38385/XII/06, PKR w przygotowaniu (KEVIN pod Lipami-UNIA Duch Wrzosowisk), hod. Anna Bagrowska, wł. Beata Nowicka-Jagodzińska
31. BOJARYNJA-MOROSOVA vom Gelben Zwinger, tricolor, 2006-09-22, RKF 1994456, VDH/SSV-BS 48262 (Robby vom Gelben Zwinger-Debby vom Gramont), hod. Annemarie und Waldemar Janicke, wł. Sergey Morozov
32. CITA ze ZahradeckychLuk, tricolor, 2006-05-15, CMKU/BSP5176/06 (ADONIS Dona Wan-ELJA z Brenskych lesu), hod. Pavla Moravcova, wł. Alena Bochova
33. CLEO Markowy Klan, tricolor, 2006-10-08, 1548/XLVIII/06, II-90632 (Darwin Tertzo#s-Axa Markowy Klan), hod. Marek Owczarz, wł. Olga Wiśniewska
34. CORA Róża Pustyni, tricolor, 2007-01-07, 1760/XXXVII/07, II-93700 (AMIGO z Bajkowej Doliny-BASTA Maleństwa), hod. Zbigniew Banaszewski, wł. Ireneusz Ciesielski
35. FOXY van't Stokerybos, tricolor, 2006-12-26, 42770/VIII/06, II-92627 (Int.Ch. CAMIEL van't Stokerybos-CLEOPATRA van't Stokerybos), hod. IVAN Delrue-Vandewalle, wł. Sebastian Czyżewski
Klasa otwarta
36. BAJKA z Bajkowej Doliny, tricolor, 2004-06-24, 3171/XLII/04, II-82159 (CLINTON Singularis-ODA Gorzowska Panorama), hod. Małgorzata Kielek, wł. Radosław Gac
37. BLUSIA z Orzechowej Zagrody, tricolor, 2006-02-11, 26177/II/06, II-91003 (ALLEGRO Mocny Akord-ANDA spod Góry Ślęży), hod. Daniela Baranowska, wł. Andrzej Filipski
38. CONESSA pod Lipami, tricolor, 2006-04-03, 18401/XII/06, II-88835 (KEVIN pod Lipami-JAGA Gorzowska Panorama), hod. Arkadiusz Szajek, wł. Katarzyna Ziętara
39. DIRKE Berneńskie Ranczo, tricolor, 2005-04-20, 41115/VIII/05, II-86175 (Int.Ch. X'ZORBA Van't Stokerybos-Int.Ch. Wekerlei-Nagymedve UNSCHI), hod. Klaudia i Jacek Janiszewscy, wł. K.J. Janiszewscy
40. EUREKA CZEREDA KUSEGO, tricolor, 2005-12-21, 41532/VIII/05, II-87741 (Gaston Deikowa Dolina-Colett Czereda Kusego), hod. Maria Herot, wł. Ewa Napierała
41. FIONA Rotnak PT, tricolor, 2005-08-04, 4280/XXXVI/05, II-86162 (AIRON Milenijna Rodzina-CLEA Radu), hod. Kantor Andrzej, wł. Ireneusz Pluta
42. GILLY BRABUSZ, tricolor, 2006-04-10, 42424/VIII/06, II-91419 (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl.,Ch.Cs., Int.Ch.CERTO z Deikowej Doliny-SALSA Pętkowskie Wzgórza), hod. Iwona I Stefan Loga, wł. Iwona Loga
43. KONTRA Szumiejąca Knieja, tricolor, 2005-11-01, 28689/X/05, II-86743 (Ch.Pl. AL ZEUS BUONA FORTUNA-Ch.Pl. BORA SOSNOWE ZACISZE), hod. R.H. Jarzębscy, wł. Anna Strużyńska-Kujałowicz
44. KORA Szumiąca Knieja, tricolor, 2005-11-01, 7559/IX/05, II-86745 (Ch.Pl. AL ZEUS Buona Fortuna-Ch.Pl. BORA Sosnowe Zacisze), hod. Halina Jarzębska, wł. Halina Jarzębska
45. ULTRA z Deikowej Doliny, tricolor, 2006-06-27, 41884/VIII/06, II-89208 (FAT BOY Psy i My-KLIMANTE z Deikowej Doliny), hod. Teresa Deik, wł. Marcin Koszembar
46. ZADRA Kujawski Czar, tricolor, 2005-09-14, 18227/XII/05, II-87456 (KEVIN pod Lipami-UNIA Duch Wrzosowisk), hod. Anna Bagrowska, wł. Dorota Kawałek
47. ZUZA Kujawski Czar, tricolor, 2005-09-14, 41377/VIII/05, II-87457 (KEVIN pod Lipami-UNIA Duch Wrzosowisk), hod. Anna Bagrowska, wł. Władysław Szajek
Klasa championów
48. BASMA des Hautes Vernades Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl., Zw.Klubu'07, tricolor, 2006-03-29, 3680/XLII/06, II-88961 (URS des Hautes Vernades-PAMDORA des Hautes Vernades), hod. Brigitte Fauchest, wł. Wanda Czaplewska
FCI 58 - Duży Szwajcarski Pies Pasterski - Grosser Schweizersennenhund
Psy - Rüden
Klasa szczeniąt
49. MORIS From Guards Of Empire FCI, tricolor, 2007-08-25, 42994/VIII/07, PKR w przygotowaniu (KARON-WINTER von den Gansewiesen), hod. Piotr Napierała, wł. Mariusz Klimczak
Klasa otwarta
50. IKAR Polanowskie Wzgórza, tricolor, 2005-07-24, 73910/I/05, II-86199 (VOX von Ahnbeck-MAJA Porażynianka), hod. Joanna Lebioda, wł. Danuta Klepacka
51. RISO Porażynianka, tricolor, 2006-01-30, 42713/VIII/06, II-92669 (Mł.Ch.PL.,Ch.PL.,Zw.Kl. Trimly Des Joyeuses Gambodes-THAWS Des Joyeuses Gambades), hod. Marek Kasperczak, wł. Marek Kasperczak
Klasa championów
52. BOHUN Mumuru Mł.ChPl. ChPl. Zw.Klubu , Zw. Polski i Europy Środkowej i Wschodniej, tricolor, 2005-04-20, 41183/VIII/05, II-86232 (INDIANA JONES from Balihara ranch-MELBA Refugium), hod. Grażyna Madaj, wł. Waldemar Wiśniewski
Suki - Hündinnen
Klasa młodzieży
53. JIGGA Salto Del Angell, tricolor, 2007-06-12, 19257 / XII / 07, PKR w przygotowaniu (HARRY from Swiss Star-NIWIA Porażynianka), hod. Monika Hadowska, wł. Dorota Bociańska
Klasa pośrednia
54. FLORA Porażynianka, tricolor, 2006-08-07, 18561/XII/06, II-89956 (KARON-MEGI Porażynianka), hod. Marek Kasperczak, wł. Sylwia Lis
55. SARA Porażynianka, tricolor, 2007-01-02, 42394/VIII/07, II-91234 (TRIMLY DES JOYEUSES GAMBADES-THALYS DES JOYEUSES GAMBADES), hod. Marek Kasperczak, wł. Wiśniewski Waldemar
56. WERA Porażynianka, tricolor, 2006-08-06, 42712/VIII/06, II-92670 (Ch.Pl. Sc.Sk. Int.Ch. CATO RODYRY-MAJRA Porażynianka), hod. Marek Kasperczak, wł. Marek Kasperczak
ENTLEBUCHER SENNENHUND
Psy - Rüden
Klasa otwarta
57. UFO od Astrid, tricolor, 2005-08-14, 18060/XII.05, II-88360 (Ch.Pl. QUINTUS from Balihara Ranch-BORA Brabusz), hod. Zdzisława Krzyżańska, wł. Justyna Bielicka
Suki - Hündinnen
Klasa młodzieży
58. ZSA-ZSA Negrus, tricolor, 2007-06-01, 18060/XII/05, PKR w przygotowaniu, hod. Justyna Bielicka, wł. Magdalena Gapska
Klasa otwarta
59. RAMONA od Astid, tricolor, 2005-01-22, 18060/XII/05, II-85697 (TOM des JOYEUSES GAMBADES-BORA Brabusz), hod. Z.Krzyżańska, wł. Justyna Bielicka
Klasa championów
60. BUFFY BRABUSZ Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl.., tricolor, 2003-04-22, 38345/VIII/03, II-76703 (Ch.Pl. CHIP vom Gspan-Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl. SUDDENLY SUE from Balihara Ranch), hod. Iwona I Stefan Loga, wł. Iwona Loga
61. NEGRI Szwajcar Ch.PL.Zw.Kl.,Polski,Czech,Słowacji, tricolor, 2003-03-20, 38150?VIII/03, II-75469 (Mł.Ch.Pl. Ch.Pl. CHIP von Gspan FCI-Ch.Pl. ALASKA vom Franzengarten FCI), hod. Małgorzata Sulik, wł. Marek Kaspreczak